<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 07. 02. 2018
Valentýnská Sexy Pole Choreo

event středa 07. 02. | 19:15
90 minut

Marie Bubeníková
Marie Bubeníková

230

Valentýnská Sexy Pole Choreo

O kurzu

Workshop je o kombinaci hudby, floorworku, přechodů a prvků. Hodiny zaměřené na choreografii jsou vhodné nejen pro posílení pohybové paměti, ale i pro posílení sebevědomí a sebevyjádření. Naučíte se propojovat prvky, které znáte, vyjadřovat je do hudby, naučíte se floorworkové kombinace a především - naučíte se více si věřit.

Zahoďte předsudky, ničeho se nebojte a přijďte si užít fajn odpoledne!
Lekce je vhodná pro všechny úrovně, podmínkou je však znalost základních prvků.

Garantujeme vlastní tyč pro každou tanečnici.
Tyče jsou průměru 45mm, se statickým i spinovým režimem.

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Marie Bubeníková

Marie Bubeníková

Tanec je přirozený pohyb, který lidstvo provází po dlouhá staletí. Nezáleží na tom, zda jste nebo nejste tanečníci - je to o tom, zda tančit chcete. Na mých lekcích se uvolníte, vypnete a hlavně se odreagujete. Snažím se o přátelský, pohodový a individální přístup, aby měl každý z vás šanci rozvíjet svůj potenciál a objevovat vlastní hranice.…

Více na profilu lektora