<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Pole Revision: Mírně pokročilí

event pondělí 23. 07. | 19:15
60 minut

Lenka Šimková (Csevárová)
Lenka Šimková (Csevárová)
1 390 Kč

1 115

info Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

Pole Revision: Mírně pokročilí

O kurzu

Letní pole dance opáčko pro mírně pokročilé. Doučíme a vypilujeme prvky, zopakujeme kombinace a budeme pracovat na síle a flexibilitě.  

Lekce je možné navštěvovat i jednotlivě.

Garantujeme vlastní tyč pro každou tanečnici.

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lenka Šimková (Csevárová)

Lenka Šimková (Csevárová)

Vzkaz pro klienty Osobně jsem přesvědčena, že není netanečních lidí, ale jsou jen nerozvinuté talenty. Přijďte se na mé lekce podívat a vyzkoušet si je; společně dokážeme, že tančit může a dokáže každý - tedy i Vy! Motto: Tanec je řeč beze slov... Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce 2002 – 2010 Taneční konzervatoř v Brně…

Více na profilu lektora