<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Pole dance: Začátečníci

event pondělí 24. 09. | 17:15
60 minut

Lenka Šimková
Lenka Šimková
690 Kč

140

Pole dance: Začátečníci

O kurzu

Akrobatický tanec na tyči může být velice svůdný, zároveň ale dokonale nahrazuje posilovnu. Jde o spojení umění a sportu, které se stane vaší závislostí!

Společně se naučíme základy tance u tyče a na tyči. Chůzi, předklony, záklony, jednoduché spiny a prvky na tyči, které budeme na sebe napojovat. Posílíme celé tělo, zlepšíme kondici, ale i flexibilitu.

Garantujeme vlastní tyč pro každou tanečnici.

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lenka Šimková

Lenka Šimková

Vzkaz pro klienty Osobně jsem přesvědčena, že není netanečních lidí, ale jsou jen nerozvinuté talenty. Přijďte se na mé lekce podívat a vyzkoušet si je; společně dokážeme, že tančit může a dokáže každý - tedy i Vy! Motto: Tanec je řeč beze slov... Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce 2002 – 2010 Taneční konzervatoř v Brně…

Více na profilu lektora