<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 28. 09. 2019
Exotic Art

Exotic Art

(GB61487, seminář, začátek: 28. 9. 2019, konec: 28. 9. 2019)

Naučíme se taneční choreografii inspirovanou tímto videem. Těžší pasáže však přizpůsobuji klientkám tak, aby si zatančily a cítily se dobře. Pokud budou boty na platformě, jedině dobře, ale nikoho nenutím. Video choreografie S sebou určitě nákolenice, dlouhé legíny, ponožky a popř. ty botky. Je to pro všechny, co si chtějí… (pokračování níže)

sobota 28. 09. | 09:30
90 minut

Denisa Kudláčková
Denisa Kudláčková

290

Exotic Art O kurzu

Naučíme se taneční choreografii inspirovanou tímto videem.

Těžší pasáže však přizpůsobuji klientkám tak, aby si zatančily a cítily se dobře. Pokud budou boty na platformě, jedině dobře, ale nikoho nenutím.

Video choreografie

S sebou určitě nákolenice, dlouhé legíny, ponožky a popř. ty botky. Je to pro všechny, co si chtějí zatančit a nikdo se nemusí bát :-)

Pole dance

Pole dance je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo, získat vnitřní sílu a pocit svobody. Přijďte ho vyzkoušet i Vy!
Čeká vás kvalitní výuka s českou elitou v sálech, kde garantujeme vlastní Gympole tyč pro každého účastníka.

Kvalita a bezpečnost je u nás na prvním místě - všichni naši lektoři jsou vyškoleni a mají instruktorskou certifikaci Pole Dance Academy působící pod Českým svazem pole & art sports.

Na hodinách vás čekají elegantně svůdné taneční prvky a choreografie, probouzející netušenou ženskost a zároveň hravě nahradíte hodiny v posilovně. Pole dance vám zaručí skvělou zábavu a zpevněné tělo rovnoměrně od hlavy až k patě. Vyrýsujete svaly v oblasti břicha a posílíte horní polovinu těla, boky, stehna i zadek. Výuka je pozvolná, jednotlivé prvky se vyučují pomalu a důkladně - tak, aby si tělo postupně zvykalo na tento druh pohybu.

Pole dance se v Centru Tance vyučuje od roku 2008, v čele s mistryní světa v Pole Sport 2015 Růženkou Kunstýřovou.

Jsme zakládajícím členem Českého svazu pole & art sports.

Co s sebou?

S sebou určitě nákolenice, dlouhé legíny, ponožky a popř. ty botky. Je to pro všechny, co si chtějí zatančit a nikdo se nemusí bát :-)

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Denisa Kudláčková

Denisa Kudláčková

Vzkaz pro klienty Mým cílem není kvantita, ale kvalita. Upřednostňuji individuální přístup. Věřte, že z mých hodin budete odcházet s pocitem, že jste se opravdu něco naučili, rozumíte tomu a hlavně víte, proč to děláte. Motto: Tanečník ovládá nejkrásnější nástroj na světě, lidské tělo.PROMO VIDEO s Deniskou: "jedna tanečnice a 4 různé taneční…

Více na profilu lektora