Centrum Tance
Pole dance: Začátečníci

Pole dance: Začátečníci

(GB64610, pravidelná výuka, začátek: 3. 11. 2019, konec: 16. 2. 2020)

Pole dance je krásný sport, životní styl a hledání a překračování vlastních hranic.V začátečnickém kurzu se není čeho obávat. Není třeba umět šplhat a zapomeňte na základní školu a své trauma z tělocviku. Sílu i flexibilitu získáte během kurzu. Na začátku se protáhneme a uděláme si malý zahřívací a posilovací workout. A… (pokračování níže)

neděle 26. 01. | 18:00
60 minut

Eva Drbalová
Eva Drbalová
2 100 Kč

600

Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

Pole dance: Začátečníci O kurzu

Pole dance je krásný sport, životní styl a hledání a překračování vlastních hranic.
V začátečnickém kurzu se není čeho obávat. Není třeba umět šplhat a zapomeňte na základní školu a své trauma z tělocviku. Sílu i flexibilitu získáte během kurzu. Na začátku se protáhneme a uděláme si malý zahřívací a posilovací workout. A samozřejmě se začneme seznamovat s tyčí a učit se základy od chůze, přes spiny až později po šplh a další prvky. Naučíte se základní prvky, techniku a jednoduché přechody, a to všechno vždy spojíme do krátké sestavy.

Garantujeme vlastní tyč. 
Ve studiu jsou nové tyče Gympole (2019) nerez o průměru 45 mm, se statickým i spinovým režimem.

K přihlášce do kurzu získáte jako BONUS permanentku na 3x trénink pole dance bez lektora v našem sále. (permanentka bude připsána do 14 dní po začátku kurzu; platí pro úhradu kurzovného v plné výši)

Pole dance

Pole dance je účinná metoda, pomocí které zpevníte, posílíte a současně protáhnete celé tělo. 

  • Pole dance zlepšujete flexibilitu, ohebnost a mobilitu
  • Pole dance posiluje nejen svaly, ale také sebevědomí
  • Pole dance je tanec i sport, učí eleganci, dynamice i smyslnosti, ale také efektivním trikům a kombinacím, které diváci hodnotí obdivnými pohledy, komentáři a potleskem

Pole dance začínáte od prvních úchopů, kroků, technik, triků, kombinací, spinů a různých variant provedení prvků. S každou rostoucí pokročilostí rozšíříte repertoár o nové prvky na statické tyči. 

  • Pole dance pro začátečníky - naučíte se základní skladbu prvků a kombinací dle schváleného konceptu školení Pole Dance Academy s akreditací MŠMT a ČESPAS.
  • Pole dance pro mírně pokročilé - navážete na náplň kurzu pro začátečníky a rozšíříte je o prvky pro mírně pokročilé dle schváleného konceptu školení Pole Dance Academy s akreditací MŠMT a ČESPAS.
  • Pole dance pro středně pokročilé - navážete na náplň kurzu pro mírně pokročilé a rozšíříte o prvky pro středně pokročilé
  • Pole dance pro pokročilé - navážete na náplň kurzu pro středně pokročilé a postupně rozšiřujete repertoár o pokročilé prvky a kombinace

Lekce jsou určeny pro osoby 18 let a výše.

Garantujeme vlastní tyč na lekci (není-li uvedeno jinak).

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Eva Drbalová

Eva Drbalová

Motto: Cokoliv tě dělá šťastným, jdi do toho naplno. Má výuka Snažím se, aby na mých hodinách panovala příjemná atmosféra a dobrá nálada. Sama jsem veselá a energická a věřím, že tuto energii a nadšení předám i vám. Nemám ve zvyku cokoliv lámat přes koleno, vždy se snažím přizpůsobit hodinu jak jednotlivcům, tak skupině. Zkušenosti s výukou mám…

Více na profilu lektora