<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Pole dance: Tricks and combos

event pondělí | 16:00
90 min.

Růženka Kunstýřová
Růženka Kunstýřová
2 690 Kč

225

Pole dance: Tricks and combos

O kurzu

Buďte připravení na další školní rok na tyči!

Máte-li mezery nebo nejste-li si jistí některými prvky, přijďte si je zopakovat. Projedeme ty nejdůležitější triky, bez kterých se v další úrovni na tyči neobejdete a samozřejmě i na přání ty, které vám dělají problémy. V dalším kurzu tak budete za hvězdu.

Opakování důležitých prvků, které je potřeba k pokračování do další úrovně.

Lekce jsou vhodné pro osoby starší 18 let.

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Růženka Kunstýřová

Růženka Kunstýřová

Úspěšná lekce se neobejde bez skvělé atmosféry a proto mým cílem je nejen Vás něco nového naučit, ale těšit se z každého pohybu tak, že Vám vykouzlí úsměv na tváři. Po klientech chci vždy jejich maximum a díky tomu přijdete na to, že vaše možnosti jsou daleko větší než si myslíte. Je jedno, zda si chcete zatančit pro radost 1x týdně nebo se jednou…

Více na profilu lektora