<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Pole dance INSPIRACE

event čtvrtek 23. 11. | 19:30
60 minut

Denisa Chlustinová
Denisa Chlustinová
2 400 Kč

1 950

Pole dance INSPIRACE

O kurzu

Vybrali jste si prima kurz! V tomto kurzu se budete věnovat všemu, co potřebuje umět a vědět zanícený pole dance fajnšmekr. Budeme se věnovat posilovacím cvikům a rozvinete flexibilitu. Naučíte se efektivní triky a kombinace. Lektorka má připravenou sestavu, ve které zúročíte vše, co se naučíte. V rámci odhalování krás pole dance vyzkoušíte i efektivní podpatky (high heels). 

Lektorka má individuální přístup a zaměřuje se více na taneční prvky a kreace, které nenápadně pomohou posílit horní polovinu těla a zároveň naučí specifika tance na tyči. 

Kurz je určen pro osoby starší 18 let.

GARANCE VLASTNÍ TYČE: 1 TYČ = 1 OSOBA

 

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Denisa Chlustinová

Denisa Chlustinová

Tanec vás může změnit. Z mužů může dělat muže, z žen ženy. Tanec Vám zlepší kondičku, naučí Vás krásné vzpřímené držení těla, naučí Vás vnímat sama sebe, poslouchat hudbu, dodá Vám odvahu do života, dodá Vám určitou životní sílu, energii, naučí Vás nevzdávat se, ale především - naučí vás radosti z pohybu. Při vedení lekcí je mi největší odměnou…

Více na profilu lektora