<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 21. 02. 2018
Pole dance: Začátečníci

event středa 21. 02. | 17:00
90 minut

Iveta Kotlabová
Iveta Kotlabová

2 250

Pole dance: Začátečníci

O kurzu

V kurzu se naučíme chůzi, otočky, při kterých budeme "létat", zkusíme vyšplhat do výšin, zatančíme si i v podpatcích a všechny taneční triky spojíme do choreografie.

Vzkaz od lektorky: Probereme základní techniky a prvky, které budeme i kombinovat a naučíme se krátkou sestavu. Součástí lekcí bude posilování a protažení.

Kurz je určen pro osoby starší 18 let.

GARANCE VLASTNÍ TYČE: 1 TYČ = 1 TANEČNICE

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Iveta Kotlabová

Iveta Kotlabová

Hledáte zpestření běžného dění, nebo se chcete zlepšit v akrobatických a tanečních dovednostech? Přijďte na kurz pole dance, aerial hoop, nebo flirt dance. Užijeme si lekce, naučíme zdánlivě nemožné a když se Vám bude chtít, můžete vystoupit na akcích, které pro Vás ráda uspořádám! Certifikáty opravňující k výuce Certifikát s akreditací od MŠMT…

Více na profilu lektora