<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Baby Pole dance pro maminky s miminky

event čtvrtek 30. 05. | 10:00
90 minut

Růženka Kunstýřová
Růženka Kunstýřová
2 250 Kč

1 125

info Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

Baby Pole dance pro maminky s miminky

O kurzu

Kurz je určen všem maminkám, které tráví dny na mateřské dovolené, ale hledají určitou formu seberealizace. Rády by se věnovaly nějakému sportu, který by je nastartoval, dodal jim sebevědomí, zpevnil a posílil uvolněné svaly.

Proč právě baby pole dance?

  • Kurz vede maminka na mateřské dovolené, mistryně světa v Pole Sports Růženka Kunstýřová. Budete v té nejlepší péči.
  • Hlídání dítěte neřešíte, vezmete díte s sebou do lekce a už odmala jej naučíte lásce k pohybu, což je pro jeho život důležité. Vezměte s sebou i hračky a občerstvení.
  • Budete v kolektivu stejně naladěných lidí, budete si moci sdělit své zkušenosti, nechat uvolnit emoce, načerpat inspiraci. 

Naložte kočárek a pojeďte na první lekci. Bude se vám líbit.

Pole dance

Slovní spojení pole dance znamená v překladu tanec u tyče. Je to skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo, získat vnitřní sílu a pocit svobody. Přijďte ho vyzkoušet i Vy!
Čeká vás kvalitní výuka s českou elitou v sálech, kde garantujeme vlastní tyč pro každého účastníka.

Kvalita a bezpečnost je u nás na prvním místě - všichni naši lektoři jsou vyškoleni a mají instruktorskou certifikaci Pole Dance Academy působící pod Českým svazem pole & art sports.

Na hodinách vás čekají elegantně svůdné taneční prvky a choreografie, probouzející netušenou ženskost a zároveň hravě nahradíte hodiny v posilovně. Pole dance vám zaručí skvělou zábavu a zpevněné tělo rovnoměrně od hlavy až k patě. Vyrýsujete svaly v oblasti břicha a posílíte horní polovinu těla, boky, stehna i zadek. Výuka je pozvolná, jednotlivé prvky se vyučují pomalu a důkladně - tak, aby si tělo postupně zvykalo na tento druh pohybu.

Pole dance se v Centru Tance vyučuje od roku 2008, v čele s mistryní světa v Pole Sport 2015 Růženkou Kunstýřovou.

Jsme zakládajícím členem Českého svazu pole & art sports.

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Růženka Kunstýřová

Růženka Kunstýřová

Úspěšná lekce se neobejde bez skvělé atmosféry a proto mým cílem je nejen Vás něco nového naučit, ale těšit se z každého pohybu tak, že Vám vykouzlí úsměv na tváři. Po klientech chci vždy jejich maximum a díky tomu přijdete na to, že vaše možnosti jsou daleko větší než si myslíte. Je jedno, zda si chcete zatančit pro radost 1x týdně nebo se jednou…

Více na profilu lektora