<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 25. 04. 2019
Baby Pole dance pro maminky s miminky

event čtvrtek 25. 04. | 10:00
90 minut

Růženka Kunstýřová
Růženka Kunstýřová

2 250

Baby Pole dance pro maminky s miminky

O kurzu

Kurz je určen všem maminkám, které tráví dny na mateřské dovolené, ale hledají určitou formu seberealizace. Rády by se věnovaly nějakému sportu, který by je nastartoval, dodal jim sebevědomí, zpevnil a posílil uvolněné svaly.

Proč právě baby pole dance?

  • Kurz vede maminka na mateřské dovolené, mistryně světa v Pole Sports Růženka Kunstýřová. Budete v té nejlepší péči.
  • Hlídání dítěte neřešíte, vezmete díte s sebou do lekce a už odmala jej naučíte lásce k pohybu, což je pro jeho život důležité. Vezměte s sebou i hračky a občerstvení.
  • Budete v kolektivu stejně naladěných lidí, budete si moci sdělit své zkušenosti, nechat uvolnit emoce, načerpat inspiraci. 

Naložte kočárek a pojeďte na první lekci. Bude se vám líbit.

Pole dance

TADY JSTE SPRÁVNĚ! VYBÍRÁTE KVALITU! Pole dance aneb tanec s tyčí je skvělá metoda, jak účinně tvarovat tělo a dát průchod svému svůdnému já. Jen u nás učí a vede lektorský tým mistryně světa v Pole Sport 2015 Růženka Kunstýřová. 

Co s sebou?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Růženka Kunstýřová

Růženka Kunstýřová

Úspěšná lekce se neobejde bez skvělé atmosféry a proto mým cílem je nejen Vás něco nového naučit, ale těšit se z každého pohybu tak, že Vám vykouzlí úsměv na tváři. Po klientech chci vždy jejich maximum a díky tomu přijdete na to, že vaše možnosti jsou daleko větší než si myslíte. Je jedno, zda si chcete zatančit pro radost 1x týdně nebo se jednou…

Více na profilu lektora