Centrum Tance logo
Pole fitness

Pole fitness

(GP71257, pravidelný kurz, úterý + středa 20-21h + čtvrtek 20-21h 10.+17. 6.)

Vaše kurzy pole dance se opět rozjíždějí. Od 24. května nastupujeme zpět k tyčím. Upravili jsme rozvrh tak, aby kurzy končily do prázdnin. Takto stejně postupujeme u 90 % ostatních pravidelných kurzů. Abychom toho dosáhli, bylo potřeba upravit délku lekcí a intenzitu tréninků. Schéma svých tréninků naleznete v osobním profilu. … (pokračování níže)

úterý 22. 06. | 20:00
60 minut

Jakub Mihalko
Jakub Mihalko
3 390 Kč

680 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Pole fitness O kurzu

Vaše kurzy pole dance se opět rozjíždějí. Od 24. května nastupujeme zpět k tyčím. Upravili jsme rozvrh tak, aby kurzy končily do prázdnin. Takto stejně postupujeme u 90 % ostatních pravidelných kurzů. Abychom toho dosáhli, bylo potřeba upravit délku lekcí a intenzitu tréninků. Schéma svých tréninků naleznete v osobním profilu.

Tréninky se konají dle následujícího rozpisu:

Palmovka

  • 25. 5. – 29. 6. úterý 20:00-21:00 pole fitness (Jakub Mihalko)
  • 26. 5. – 30. 6. středa 20:00-21:00 pole fitness (Jakub Mihalko)
  • 10. 6. – 17. 6. čtvrtek 20:00-21:00 pole fitness (Jakub Mihalko)

Kompletní rozpis tréninků.

V případě, že si potřebujete nahradit lekci, kontaktujte recepci. V lekcích zůstává zpravidla 1 až 2 místa volná pro tyto účely.

 

Pole fitness

Pole fitness je skvělá průprava pro pole dance, kde je velkou výhodou mít posílené celé tělo. Díky tomu máte větší jistotu v tricích a kombinacích a tím i lepší zážitek z hodiny. 

Jedná se o velice účinné cvičení, které zapojuje všechny svaly těla. 
Hlavní důraz je kladen na posílení hlubokého stabilizačního systému (core), strečink a koordinaci, to vše s výhodou uplatníte v jakémkoli jiném sportu. Pole fitness je tedy vhodné zařadit i jako doplněk nebo zpestření Vašeho stávajícího tréninkového programu. 

Při pravidelném kurzu získáte: 

• snížení hmotnosti a vytvarování postavy 
• nárůst síly 
• zlepšení stability 
• posílení hlubokého stabilizačního systému 
• zlepšení flexibility
• vytrvalost
• zábavu
• zlepšení koordinace

Lekce jsou určeny pro všechny bez rozdílu pohlaví, kteří mají zájem prohloubit své dosavadní zkušenosti v oblasti fitness, ale také začátečníky, kteří nemají zkušenost žádnou. 

Získání síly je zejména v ramenou a rukou, kdy výchozím prvkem jsou visy na tyči s navazujícími rotacemi, stoje na rukou, hvězdy, přemety a různé styly šplhu. Jednotlivé prvky se v průběhu kurzu zahrnou do choreografie za doprovodu hudby, což vás povede i k zábavě, ale především umění (Pole Art). 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Jakub Mihalko

Jakub Mihalko

Motto: It's not about time, it's about quality. /Není to o čase, ale o kvalitě/

Více na profilu lektora