Centrum Tance logo
Začíná 04. 05. 2021
Pole dance: Baby friendly class - all levels

Pole dance: Baby friendly class - all levels

(GP72281, pravidelný kurz, začátek: 4. 5. 2021, konec: 27. 7. 2021)

Kurz je určen všem maminkám cca půl roku po porodu (přirozenou cestou či císařským řezem), které tráví dny na mateřské dovolené a hledají určitou formu seberealizace. Rády by se věnovaly nějakému sportu, který by je nastartoval, dodal jim sebevědomí, zpevnil a posílil uvolněné svaly. Lekce je vhodná pro úplné začátečnice i pro… (pokračování níže)

úterý 04. 05. | 10:00
90 minut

Růženka Kunstýřová
Růženka Kunstýřová

2 990 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Pole dance: Baby friendly class - all levels O kurzu

Kurz je určen všem maminkám cca půl roku po porodu (přirozenou cestou či císařským řezem), které tráví dny na mateřské dovolené a hledají určitou formu seberealizace. Rády by se věnovaly nějakému sportu, který by je nastartoval, dodal jim sebevědomí, zpevnil a posílil uvolněné svaly.

Lekce je vhodná pro úplné začátečnice i pro navracející se poledancerky po porodu.

Proč právě baby pole dance?

 • Kurz vede maminka na mateřské dovolené, mistryně světa v Pole Sports Růženka Kunstýřová. Budete v té nejlepší péči.
 • Lektorka již při rozcvičení zařazuje alespoň jeden cvik na stažení případné diastáze břišních svalů a vyhýbá se prvkům, které podporují rozestup břišních svalů.
 • Hlídání dítěte neřešíte, vezmete díte s sebou do lekce a už odmala jej naučíte lásce k pohybu, což je pro jeho život důležité. Vezměte s sebou i hračky a občerstvení. V průběhu lekce je počítáno s případným konejšením, kojením, krmením i přebalováním. 
 • Lekce jsou vedeny ve volném a přátelském tempu tak, aby všechny bytosti v sále byly šťastné. Budete v kolektivu stejně naladěných lidí, budete si moci sdělit své zkušenosti, nechat uvolnit emoce, načerpat inspiraci. 

Naložte kočárek a pojeďte na první lekci. Bude se vám líbit.

Pole dance

Pole dance je účinná metoda, pomocí které zpevníte, posílíte a současně protáhnete celé tělo. 

 • Pole dance zlepšujete flexibilitu, ohebnost a mobilitu
 • Pole dance posiluje nejen svaly, ale také sebevědomí
 • Pole dance je tanec i sport, učí eleganci, dynamice i smyslnosti, ale také efektivním trikům a kombinacím, které diváci hodnotí obdivnými pohledy, komentáři a potleskem

Pole dance začínáte od prvních úchopů, kroků, technik, triků, kombinací, spinů a různých variant provedení prvků. S každou rostoucí pokročilostí rozšíříte repertoár o nové prvky na statické tyči. 

 • Pole dance pro začátečníky - naučíte se základní skladbu prvků a kombinací dle schváleného konceptu školení Pole Dance Academy s akreditací MŠMT a ČESPAS.
 • Pole dance pro mírně pokročilé - navážete na náplň kurzu pro začátečníky a rozšíříte je o prvky pro mírně pokročilé dle schváleného konceptu školení Pole Dance Academy s akreditací MŠMT a ČESPAS.
 • Pole dance pro středně pokročilé - navážete na náplň kurzu pro mírně pokročilé a rozšíříte o prvky pro středně pokročilé
 • Pole dance pro pokročilé - navážete na náplň kurzu pro středně pokročilé a postupně rozšiřujete repertoár o pokročilé prvky a kombinace

Lekce jsou určeny pro osoby 18 let a výše.

Garantujeme vlastní tyč na lekci (není-li uvedeno jinak).

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Na lekce si noste vlastní ručníky (dětská velikost stačí) na otírání tyčí. Na recepci a v sálech je k dispozici několik ručníků nebo utěrek k zapůjčení. Ručníky slouží k doleštění tyče.

Na úvodní lekce pro začátečníky doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - přiléhavé tílko nebo kratší top (případně sportovní podprsenku) a kraťásky. Tančit můžete naboso, vhodné jsou také návleky na kotníky.

Růženka Kunstýřová

Růženka Kunstýřová

Úspěšná lekce se neobejde bez skvělé atmosféry a proto mým cílem je nejen Vás něco nového naučit, ale těšit se z každého pohybu tak, že Vám vykouzlí úsměv na tváři. Po klientech chci vždy jejich maximum a díky tomu přijdete na to, že vaše možnosti jsou daleko větší než si myslíte. Je jedno, zda si chcete zatančit pro radost 1x týdně nebo se jednou…

Více na profilu lektora