<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Pole dance teens (8-15 let): začátečníci

event pondělí 17. 12. | 17:00
60 minut

Lea Pialová
Lea Pialová
2 520 Kč

1 120

info Do kurzu se není možné přihlásit, protože je kurz již obsazen.

Pole dance teens (8-15 let): začátečníci

O kurzu

Akrobacie na taneční tyči pro dívky od 8 do 15 let.

Výuka zahrnuje aerobní dynamický warm-up, protahování, posilování a výuku prvků na tyči uzpůsobených pro děti. Lekce obsahují prvky z gymnastiky - stojky, mosty, přemet vzad, šplhy, spiny na tyči, inverty a další prvky.

Garance vlastní tyče. Tyče jsou průměru 45mm, se statickým i spinovým režimem.

Juniorská akademie

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

Co s sebou?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lea Pialová

Lea Pialová

Motto: ,,Kouzlo života spočívá v objevování našich skrytých možností!" V životě jsem zkusila všechny možné sporty od házené, přes moderní tanec a fitness až po pole dance. S tancem na tyči jsem začala, když jsem potřebovala shodit nějaké to kilo, hledala jsem něco, u čeho bych konečne zůstala, co by mě bavilo, ale zjistila jsem, že pole dance…

Více na profilu lektora