<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 04. 03. 2019
Taneční přípravka pro děti 3,5 - 5 let

event pondělí 04. 03. | 15:00
60 minut

Adéla Pinknerová
Adéla Pinknerová

1 650

Taneční přípravka pro děti 3,5 - 5 let

O kurzu

Cílem tanečního kroužku je rozvíjet pohybové dovednosti dětí, naučit je vnímat hudbu a rytmus a zlepšovat jejich pohybovou škálu. Děti se učí choreografie v různých tanečních stylech, získávají základy baletní techniky a taneční gymnastiky a učí se samy pohybově vyjádřit. 
Obtížnost přizpůsobujeme specifickému věku dětí a pohybové úrovni dětí, u mladších vyučujeme pomocí pohybových her, písniček a říkadel. U větších dětí kombinujeme hry a základy různých tanečních stylů. U všech dětí chceme především podnítit lásku k tanci a vzbudit jejich vlastní pohybovou kreativitu.

Aktivity pro děti

Dopřejte vašim dětem a teenagerům zdravý pohyb!

Klademe si za cíl vychovávat děti k lásce k pohybu a pohyb brát jako přirozenou součást denního života. 

Chceme je podpořit, motivovat a ukázat jim, že díky tanci a pohybu:

  • pečují o své tělo a zdraví
  • trénují pohybovou paměť
  • relaxují, vyplavují endorfiny
  • učí se etice, zásadám fair play a týmovosti

 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Adéla Pinknerová

Adéla Pinknerová

„Mám ráda děti a práce s nimi mě velmi těší.  Chci, aby si děti v lekcích zatancovaly, navázaly nová přátelství, potrénovaly fyzičku, uvolnily se a vyblbly a hlavně se skvěle bavily! Hrou rozvíjím jejich pohybové schopnosti a dbám na multižánrovost – ať si každý zkusí více stylů a vyzkouší si, co mu nejlépe sedí. Do lekcí zapojuji také improvizaci…

Více na profilu lektora