<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 07. 10. 2019
Taneční kroužek s Adélou (děti 6-9 let)

Taneční kroužek s Adélou (děti 6-9 let)

(HB63569, pravidelná výuka, začátek: 7. 10. 2019, konec: 27. 1. 2020)

Cílem tanečního kroužku je rozvíjet pohybové dovednosti dětí, naučit je vnímat hudbu a rytmus a zlepšovat jejich pohybovou škálu. Děti se učí choreografie v různých tanečních stylech, získávají základy baletní techniky a taneční gymnastiky a učí se samy pohybově vyjádřit. Obtížnost přizpůsobuji věku dětí a pohybové úrovni dětí.… (pokračování níže)

pondělí 07. 10. | 16:00
60 minut

Adéla Pinknerová
Adéla Pinknerová

1 550

Taneční kroužek s Adélou (děti 6-9 let) O kurzu

Cílem tanečního kroužku je rozvíjet pohybové dovednosti dětí, naučit je vnímat hudbu a rytmus a zlepšovat jejich pohybovou škálu. Děti se učí choreografie v různých tanečních stylech, získávají základy baletní techniky a taneční gymnastiky a učí se samy pohybově vyjádřit. 
Obtížnost přizpůsobuji věku dětí a pohybové úrovni dětí. Kombinujeme i hry a základy různých tanečních stylů. U všech dětí chci především podnítit lásku k tanci a vzbudit jejich vlastní pohybovou kreativitu.

Dětská akademie

Cílem dětské akademie je poskytnout dětem základní pohybovou průpravu a osvojit si sportovní, gymnastické, taneční dovednosti a projev v sestavách nebo choreografiích. Navštěvováním těchto hodin děti získají správné sportovní návyky, držení těla, součástí výuky je rytmika, improvizace, základy gymnastiky a akrobacie. Koncept hodin je uzpůsoben fyzickému a duševnímu vývoji dítěte.

Co s sebou?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Adéla Pinknerová

Adéla Pinknerová

„Mám ráda děti a práce s nimi mě velmi těší.  Chci, aby si děti v lekcích zatancovaly, navázaly nová přátelství, potrénovaly fyzičku, uvolnily se a vyblbly a hlavně se skvěle bavily! Hrou rozvíjím jejich pohybové schopnosti a dbám na multižánrovost – ať si každý zkusí více stylů a vyzkouší si, co mu nejlépe sedí. Do lekcí zapojuji také improvizaci…

Více na profilu lektora