Centrum Tance logo
Latin dance pro teens 11-15 let

Latin dance pro teens 11-15 let

(HI71080, pravidelný kurz online (soukromé skupiny), čtvrtky 17:45-19:00)

Juniorská taneční akademie má náctileté tanečnice připravit na latinskoamerické tance samba, cha-cha, rumba, paso doble a jive. V této skupině Rainbow už je poměrně ustálený kolektiv, do něhož vítáme nové členky, ale rozhodně ne začátečnice. Kdo má zájem o přidání se do skupiny, přijďte prosím na konkurz 6. 9. V rámci semestru… (pokračování níže)

středa 12. 05. | 16:00
90 minut

Online lekce
Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 490 Kč

1 995 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Latin dance pro teens 11-15 let O kurzu

Juniorská taneční akademie má náctileté tanečnice připravit na latinskoamerické tance samba, cha-cha, rumba, paso doble a jive. V této skupině Rainbow už je poměrně ustálený kolektiv, do něhož vítáme nové členky, ale rozhodně ne začátečnice. Kdo má zájem o přidání se do skupiny, přijďte prosím na konkurz 6. 9. V rámci semestru budeme pracovat na staré i nové taneční choreografii a v plánu jsou vystoupení a soutěže, které se snad podaří zrealizovat. Na všechny se moc těší Nikol

Video z posledních dvou vystoupení můžete zhlédnout zde: Rainbow 1 / Rainbow 2

 

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Pravidelný kurz online (soukromé skupiny)

Online lekce se koná v soukromé skupině na Facebooku. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) nebo rezervací lekce přes permanentku se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci. Do soukromé skupiny vás lektor zařadí dle postupu, který popisuje videonávod.

Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Nutnost: K tomu, abyste se dostali na Facebook potřebujete mít registraci na Facebooku, nic víc, nic neinstalujete, nic nestahujete.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora