Centrum Tance logo
Latin Dance pro děti 5-9 let

Latin Dance pro děti 5-9 let

(HI71083, pravidelný kurz online (google meet), začátek: 17. 9. 2020, konec: 24. 6. 2021)

Rádi bychom vám přidali i doušek pohody, radosti a pohybu tím, že nastoupí děti po velikonočních prázdninách zpět na taneční parket. Domluvili jsem se s lektorkou Nikol Mikeskovou, že od čtvrtka 8. dubna 15:30 budou probíhat online lekce tance pro děti přes Google Meet. Jaký je přesný plán: Zatím se budou taneční lekce… (pokračování níže)

čtvrtek 22. 04. | 15:30
60 minut

Online lekce
Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 150 Kč

1 660 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Latin Dance pro děti 5-9 let O kurzu

Rádi bychom vám přidali i doušek pohody, radosti a pohybu tím, že nastoupí děti po velikonočních prázdninách zpět na taneční parket. Domluvili jsem se s lektorkou Nikol Mikeskovou, že od čtvrtka 8. dubna 15:30 budou probíhat online lekce tance pro děti přes Google Meet.

Jaký je přesný plán:

Zatím se budou taneční lekce odehrávat u vás doma s ohledem na vládní opatření. Jakmile to bude možné, setkáme se osobně. Předpokládáme, že v první vlně rozvolňování se budeme moci scházet venku. Nikol našla bezpečné, krásné a vhodné místo na tancování na Vyšehradě (Metro C, 10 minut od Václavského náměstí). Jakmile pustí i vnitřní sportoviště, tak se vrátíme do sálu.

Tanec a pohyb přispívá k posílení imunity, udržování dobré kondice i nálady a přináší ještě celou řadu dalších pozitivních podnětů pro tělo i duši. Říkají to odborníci a potvrzují všichni, kteří aktivně cvičí nebo tančí.

Nenechte děti zahálet! Tanec, to je skvělá aktivita pro všechny, kteří se rádi hýbou, ale fotbal nebo atletika nejsou to pravé. Vítáni jsou holky i kluci a pro začátek zcela stačí tenisky a tričko. Mladé tanečnice a tanečníci trénují pohybovou paměť, cit pro rytmus i správné držení těla.  Určitě si odnesou také spoustu inspirace od pana Gutha-Jarkovského. Týmovost, chování ve společnosti, etika...to jsou skvělé nenápadné doplňky. A navíc, kdo by se nechtěl blýsknout před svými spolužáky něčím netradičním?

Koncept lekce: V kurzu se děti naučí základní kroky tanců salsa, samba, cha-cha, rumba, jive a další.

Každá velká tanečnice či velký tanečník kdysi začínali jako malá roztančená holčička či chlapec. Já jsem přišla na parket v šesti letech a dnes tančím vše, o čem jsem jako mála snila. Máte doma taky malou tanečnici nebo tanečníka, kteří si představují své taneční figury, originální choreografie, kostýmy atd.?

Co je potřeba? ZAČÍT!

Co nás čeká? Latinskoamerické tance, pohybová a hudební průprava, spousta zábavy, pestré taneční choreografie a taneční hry.

Dětská akademie

Cílem dětské akademie je poskytnout dětem základní pohybovou průpravu a osvojit si sportovní, gymnastické, taneční dovednosti a projev v sestavách nebo choreografiích. Navštěvováním těchto hodin děti získají správné sportovní návyky, držení těla, součástí výuky je rytmika, improvizace, základy gymnastiky a akrobacie. Koncept hodin je uzpůsoben fyzickému a duševnímu vývoji dítěte.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Pravidelný kurz online (Google Meet)

Online lekce: jak na to - je to tak jednoduché

  1. Přihlásíte se a uhradíte lekci. / Rezervujete si lekci přes permanentku či otevřenou kartu.
  2. Kliknete cca 10 minut před začátkem výuky na odkaz v osobním profilu "Odkaz na online lekci".
  3. Lektor či správce vás pustí do sálu.

Nutnost: K tomu, abyste se dostali na GOOGLE MEET potřebujete mít registraci na Google (mail @gmail.com), nic víc, nic neinstalujete, nic nestahujete.

Doporučení: Pokud se připojíte až po začátku lekce, je možné, že se lektor již bude věnovat výuce, nevšimne si nově příchozího a "nepustí" vás do sálu. Doporučujeme používat zařízení s kamerou a mikrofonem, ale není to podmínka; oboje si můžete vypnout a tím nebýt vidět ani slyšet a jen sledovat lektora.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora