<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Latin dance pro teens 10-15 let

event středa 20. 02. | 15:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
2 690 Kč

1 345

Latin dance pro teens 10-15 let

O kurzu

Juniorská tanečnice skupina určitě vítá nové členy a členky, které/kteří jsou ve věku 11-15, nebo třeba i mladší či starší a vyhovuje jim čas daný taneční styl. V průběhu semestru střídáme na lekcích tvorbu choreografie a s technickým pilováním. Někdy se v rámci hodiny zvládne obojí, jindy zaměřujeme pozornost jedním směrem. S choreografií se vždy na konci semestru vystupuje a v plánu jsou do budoucna i soutěže, na něž hledáme a tvoříme v současné době stabilní a odhodlaný tým. 

 Koncept lekce:

  • Rozehřátí 
  • Protažení  a základní gymnastické prvky, správný postoj a držení těla
  • Choreografie:  Cha-cha, samba, jive, paso doble, rumba (rytmika, základní kroky a variace)
  • Opakování a protažení

 

Juniorská akademie

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

Co s sebou?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora