Centrum Tance logo
Začíná 28. 04. 2020
Hooping pro děti a teens

Hooping pro děti a teens

(HP66788, otevřená lekce, začátek: 28. 4. 2020, konec: 28. 4. 2020)

Hooping objeví, co ve vás je. Každý se pohybuje – tančí trochu jinak. Hooping nemá žádná přísná pravidla – kromě fyzikálních zákonů. Pokud vám vyběhla na mysl věta: To sem zkoušela jako malá, ale nikdy mi to nešlo nebo to už mi teď nepůjde. Nebojte se. Cvičíme s většími a těžšími obručemi, se kterými se krouží mnohem snáz. Jsou… (pokračování níže)

úterý 28. 04. | 16:00
60 minut

Lucie Hříbalová
Lucie Hříbalová

200

Hooping pro děti a teens O kurzu

Hooping objeví, co ve vás je. Každý se pohybuje – tančí trochu jinak. Hooping nemá žádná přísná pravidla – kromě fyzikálních zákonů.

Pokud vám vyběhla na mysl věta: To sem zkoušela jako malá, ale nikdy mi to nešlo nebo to už mi teď nepůjde. Nebojte se. Cvičíme s většími a těžšími obručemi, se kterými se krouží mnohem snáz. Jsou k zapůjčení spoustu velikostí přímo na lekci.

Na kurzu se naučíme kroužit v pase a postupně přidáme základní pohyby jako kroky do strany a otočky, a přidáme i točení na bocích, s menšími obručemi budeme točit i na rukou a tím zpevníme paže. Naučíme se základní triky. Lekce bude kombinací úvodní zahřívací části, výuky nových prvků a jejich propojení do kombinací. 

Každý si krouží ve svém rytmu a pohodě. 

Děti a Teens

Dopřejte vašim dětem a teenagerům zdravý pohyb!

Klademe si za cíl vychovávat děti k lásce k pohybu a pohyb brát jako přirozenou součást denního života. 

Chceme je podpořit, motivovat a ukázat jim, že díky tanci a pohybu:

  • pečují o své tělo a zdraví
  • trénují pohybovou paměť
  • relaxují, vyplavují endorfiny
  • učí se etice, zásadám fair play a týmovosti

 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lucie Hříbalová

Lucie Hříbalová

K lektorování jsem dostala díky náhodě a mojí mamince, která mě po absolvování kurzu trochu pošťouchla správným směrem. První kurz pilates v roce 2012 jsem absolvovala spíše ze zdravotních důvodů, než s ambicemi lektorovat, ale zjistila jsem, jak moc mě baví sdílet s lidmi tu radost nadšení a pomáhat jim cítit se spokojeně a sebevědomě. Mojí…

Více na profilu lektora