Centrum Tance logo
Začíná 11. 09. 2020
Nábor do pole dance teens

Nábor do pole dance teens

(HP69420, nábor, začátek: 11. 9. 2020, konec: 11. 9. 2020)

Chceš umět úžasné triky na tyči? Baví tě soutěžit a překonávat výzvy? Spoléháš se sama na sebe? Chceš mít rozsahy, flexibilitu, sílu i eleganci? Přijď na nábor a uč se od Denisy Chlustinové, mistryně ČR v pole sport 2019! Nábor probíhá tak, že bude společná rozcvička, poté si ukážete vybrané triky, které vám lektorka vysvětlí.… (pokračování níže)

pátek 11. 09. | 16:00
120 minut

Denisa Chlustinová
Denisa Chlustinová

0 Kč

Nábor do pole dance teens O kurzu

Chceš umět úžasné triky na tyči? Baví tě soutěžit a překonávat výzvy? Spoléháš se sama na sebe? Chceš mít rozsahy, flexibilitu, sílu i eleganci?

Přijď na nábor a uč se od Denisy Chlustinové, mistryně ČR v pole sport 2019!

Nábor probíhá tak, že bude společná rozcvička, poté si ukážete vybrané triky, které vám lektorka vysvětlí. Ty budeš mít čas a prostor na to vytvořit krátkou sestavu, kde vysvětlené triky zapojíš. Lektorka vás podle úrovně zvládnutí triků rozdělí do skupin:

  • Pole rising star vol. I 
  • Pole rising star vol. II

Náboru se účastní i členové předcházejících kurzů.

S sebou si vezmi: tílko, kraťásky, pití (nic víc nepotřebuješ)

 

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

Co s sebou?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Denisa Chlustinová

Denisa Chlustinová

Tanec vás může změnit. Z mužů může dělat muže, z žen ženy. Tanec Vám zlepší kondičku, naučí Vás krásné vzpřímené držení těla, naučí Vás vnímat sama sebe, poslouchat hudbu, dodá Vám odvahu do života, dodá Vám určitou životní sílu, energii, naučí Vás nevzdávat se, ale především - naučí vás radosti z pohybu. Při vedení lekcí je mi největší odměnou…

Více na profilu lektora