Centrum Tance logo
Latin dance pro teens 11-15 let

Latin dance pro teens 11-15 let

(HP71080, pravidelný kurz, začátek: 16. 9. 2020, konec: 30. 6. 2021)

Juniorská taneční akademie má náctileté tanečnice připravit na latinskoamerické tance samba, cha-cha, rumba, paso doble a jive. V této skupině Rainbow už je poměrně ustálený kolektiv, do něhož vítáme nové členky, ale rozhodně ne začátečnice. Kdo má zájem o přidání se do skupiny, přijďte prosím na konkurz 6. 9. V rámci semestru… (pokračování níže)

středa 12. 05. | 16:00
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 490 Kč

1 995 Kč

Latin dance pro teens 11-15 let O kurzu

Juniorská taneční akademie má náctileté tanečnice připravit na latinskoamerické tance samba, cha-cha, rumba, paso doble a jive. V této skupině Rainbow už je poměrně ustálený kolektiv, do něhož vítáme nové členky, ale rozhodně ne začátečnice. Kdo má zájem o přidání se do skupiny, přijďte prosím na konkurz 6. 9. V rámci semestru budeme pracovat na staré i nové taneční choreografii a v plánu jsou vystoupení a soutěže, které se snad podaří zrealizovat. Na všechny se moc těší Nikol

Video z posledních dvou vystoupení můžete zhlédnout zde: Rainbow 1 / Rainbow 2

 

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora