Centrum Tance logo
Junior synchro dance

Junior synchro dance

(HP78045, otevřený kurz, začátek: 16. 9. 2022, konec: 17. 2. 2023)

V tomto kurzu se zaměřuji na dívky, které se tanci věnují již závodně nebo se závoděním začínají. Soutěžit mohou v sólových disciplínách, synchronizovaně ve dvojici nebo ve skupině. V rámci kurzu se snažíme obsáhnout všechny tyhle složky, ale často si k tréninku přibíráme ještě druhý víkendový trénink, v němž ladíme to, co… (pokračování níže)

pátek 30. 09. | 15:00
60 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
4 390 Kč

3 951 Kč

Junior synchro dance O kurzu

V tomto kurzu se zaměřuji na dívky, které se tanci věnují již závodně nebo se závoděním začínají.

  • Soutěžit mohou v sólových disciplínách, synchronizovaně ve dvojici nebo ve skupině.
  • V rámci kurzu se snažíme obsáhnout všechny tyhle složky, ale často si k tréninku přibíráme ještě druhý víkendový trénink, v němž ladíme to, co se v pátek nestihne.
  • Přidat se k nám mohou i nové tváře a dokonce i začátečnice, jen počítejte s tím, že na začátku bude potřeba dohnat minimálně kroky, což je ale možné formou individuálních lekcí.

Tančíme tance samba, cha cha, rumba, paso doble a jive. Letos možná přibyde i waltz. Těším se na všechny známé i nové tváře. Nikol

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy. Snažím se tanec předávat jako celek. Nejen kroky, ale práci s hudbou, emoce, práci rukou, atd. Sama tancem žiji a jak se do tance zamilovat a začít vše prožívat skrze něj, se také snažím předat…

Více na profilu lektora