Centrum Tance logo
Začíná 30. 08. 2022
Aerial hoop pro teens: choreo

Aerial hoop pro teens: choreo

(HP78397, otevřená lekce, začátek: 30. 8. 2022, konec: 30. 8. 2022)

Otevřené lekce jsou určeny pro tvorbu a nácvik své vlastní choreografie. Povíme si o tom, jak si vytvořit svůj akrobatický tanec za účelem vystoupení či soutěže. Pro účely soutěže je třeba dodržet povinné prvky, určený čas a podmínku autorské tvorby. Součástí je výběr konkrétní hudby a tématu, které chce vystupující ztvárnit -… (pokračování níže)

úterý 30. 08. | 17:00
60 minut

EvoLucie
EvoLucie

250 Kč

Aerial hoop pro teens: choreo O kurzu

Otevřené lekce jsou určeny pro tvorbu a nácvik své vlastní choreografie.

Povíme si o tom, jak si vytvořit svůj akrobatický tanec za účelem vystoupení či soutěže. Pro účely soutěže je třeba dodržet povinné prvky, určený čas a podmínku autorské tvorby. Součástí je výběr konkrétní hudby a tématu, které chce vystupující ztvárnit - návrhy na témata klienti znají z improvizací z pravidelných kurzů.

  • Klienti si mohou donést nové prvky či jednotlivé kombinace k vyzkoušení, které by chtěli do své choreografie zapojit. Choreografie budeme trénovat také v točení.
  • Lekce začínají a končí důkladným protažením. Videodokumentace vlastní choreografie je v lekci možná.
  • Lekce nejsou vhodné pro začátečníky, je nutné již znát zásobník aerial hoop prvků. Podmínkou je úroveň mírně pokročilý a výše. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

EvoLucie

EvoLucie

Věřím, že mi dáte za pravdu, že nejhorší (fyzický i mentální) trénink je ten, který se nikdy nestal. Zažijte se mnou evoluci tance a pohybu!  Podrobněji se s EvoLucií můžete seznámit díky jejímu videomedailonku. Aerial hoop je pro každého, kdo má alespoň půlroční taneční či sportovní základy. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a…

Více na profilu lektora