Centrum Tance logo
Začíná 21. 07. 2022
Odissí

Odissí

(IP77808, festivaly, začátek: 21. 7. 2022, konec: 21. 7. 2022)

Odissí - krásný ženský tanec ze severovýchodní Indie. Tanec s bohatou historií a vytříbenou technikou. Přijďte si vyzkoušet základy tohoto tance, který se kdysi tančil pro potěchu samotných bohů. A beautiful feminine dance of North East India.

čtvrtek 21. 07. | 18:00
120 minut

Michal Mach
Michal Mach

590 Kč
(25 EUR)

Odissí O kurzu

Odissí - krásný ženský tanec ze severovýchodní Indie. Tanec s bohatou historií a vytříbenou technikou. Přijďte si vyzkoušet základy tohoto tance, který se kdysi tančil pro potěchu samotných bohů.

A beautiful feminine dance of North East India.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál přes boky, penízkový šátek nedoporučujeme. S sebou je dobré mít pití (voda bez příchutě). Chtějí-li být dámy stylově oblečeny, doporučujeme tzv. „Pandžábí“, což jsou volné kalhoty přes které je dlouhá halena s krátkými rukávy. Šátek, který je nedílnou součástí pandžábí dobře poslouží jako šerpa pro zvýraznění pasu. Na čelo bindi nebo tiku.

Michal Mach

Michal Mach

Michal je profesionálním lektorem tance a jógy s třicetiletou praxí, který s Centrem Tance spolupracuje už od počátku jeho vzniku. Michal vede lekce pro děti, dospělé a seniory, kdy styl výuky vždy přizpůsobuje potřebám a možnostem svých klientů. K tanci se dostal již v dětství v taneční přípravce. První lekce baletu absolvoval během dlouhodobého…

Více na profilu lektora