Centrum Tance logo
Vinyasa flow jóga

Vinyasa flow jóga

(JB65961, pravidelná výuka, začátek: 24. 2. 2020, konec: 29. 6. 2020)

Jóga v pohybu a krásné plynutí ásánámi v jejich různých variacích v souladu s dechem. Vinyasa flow jóga posiluje svaly i srdce, protahuje, zrychluje metabolismus a báječně čistí hlavu. Lekce nejsou vhodné pro začátečníky.

pondělí 01. 06. | 16:00
60 minut

Dagmar Pančíková
Dagmar Pančíková
2 290 Kč

640 Kč

Vinyasa flow jóga O kurzu

Jóga v pohybu a krásné plynutí ásánámi v jejich různých variacích v souladu s dechem. Vinyasa flow jóga posiluje svaly i srdce, protahuje, zrychluje metabolismus a báječně čistí hlavu.

Lekce nejsou vhodné pro začátečníky.

Vinyasa jóga

Vinyasa jóga představuje dynamičtější podobu jógy, u které se můžete i pořádně zapotit. Zaměřuje se na cvičení pozic jógy v plynutí s dechem. V průběhu celé lekce je praktikována speciální dechová technika. Cvičení upravuje perestaltiku, metabolismus, endokrinní systém, neurovegetativní systém, imunitní systém i kardiovaskulární systém. Cvičení dokonale rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, velice účinně ozdravuje, očišťuje organismus a celé tělo, zbavuje únavy, napětí a stresu.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Cvičit lze bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlépší jsou prstové ponožky). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Dagmar Pančíková

Dagmar Pančíková

Moje motto: "Carpe diem!" O mně v kostce Baví mě lidé a baví mě pečovat o jejich fyzickou i psychickou pohodu, objevovat tajemství lidského těla i psýché.Naučila jsem se hýčkat pleť kosmetickým ošetřením, zaktivovat lymfatický systém lymfodrenáží, zregenerovat tělo při relaxační masáži a ztišit a zklidnit hlavu při řízené relaxaci v alfa hladině…

Více na profilu lektora