<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 26. 11. 2018
Vinyasa jóga

event pondělí 26. 11. | 19:00
75 minut

LuuSeeYa
LuuSeeYa

250

Vinyasa jóga

O kurzu

Moderní lidé jsou jiní než ti z dávných časů, jimž vyhovovalo "jen tak sedět" (a u toho meditovat). My žijeme v úplně jiném světě, plném emocí a myšlenek. Osho

Proto věřím, že dynamický typ jógy je výborný prostředek, jak můžeme spálit to, co nepotřebujeme a pak z popela můžeme vzlétnout jako fénix.

Vinyasa flow jóga je dynamický druh jógy, ve kterém se harmonicky propojuje dech s pohybem. Během cvičení dochází k plynulým přechodům z jedné pozice do druhé v přirozeném rytmu.
Cvičení přináší silné prokrvení, prokysličení a prohřátí celého organismu, rozdmýchává vnitřní energii těla a v konečném důsledku vede k celkové regeneraci organismu.

Nejdřív se naladíme (připravíme) na proces. Následně zahřejeme, posílíme a zpevníme tělo. Pak ho protáhneme a následně ho zregenerujeme v relaxaci, tím vytvoříme prostor pro naši duši, aby mohla taky relaxovat v meditaci. 

Vinyasa jóga

Vinyasa jóga představuje dynamičtější podobu jógy, u které se můžete i pořádně zapotit. Zaměřuje se na cvičení pozic jógy v plynutí s dechem. V průběhu celé lekce je praktikována speciální dechová technika. Cvičení upravuje perestaltiku, metabolismus, endokrinní systém, neurovegetativní systém, imunitní systém i kardiovaskulární systém. Cvičení dokonale rozvíjí flexibilitu a sílu celého těla, velice účinně ozdravuje, očišťuje organismus a celé tělo, zbavuje únavy, napětí a stresu.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Cvičit lze bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlépší jsou prstové ponožky). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

LuuSeeYa

LuuSeeYa

Tanečnice a choreografka. Tato krásná a éterická tanečnice, vás učaruje svojí osobností a přístupem na lekci. Její pohyb je velice ladný a inspirativní, až se zdá , že pro Contemporary se přímo narodila! Choreografka Jad Dance Company, sólistka Kaneyho Westa, performerka v mnoha divadelních představení a mnohé další… Lucii prostě musíte zažít! …

Více na profilu lektora