<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 19. 12. 2018
Jóga pro těhotné

event středa 19. 12. | 08:30
60 minut

Petra Záveská Duspivová
Petra Záveská Duspivová

180

Jóga pro těhotné

O kurzu

Jemné cvičení vhodné pro nastávající maminky, které pozitivně ovlivní těhotenství a porod. Přináší uvolnění, protažení i posílení svalstva, zvyšuje energii, odbourává stres, snižuje bolesti zad. Naučí Vás správně dýchat, pracovat s vlastním tělem a myslí. Je také výbornou metodou jak si zajistit brzký návrat ke zpevněné krásné postavě po porodu. Hlavně ale vytváří prostor, kde je možné věnovat se sama sobě a prohloubit spojení s miminkem. 

 

Jóga pro těhotné

Zůstaňte aktivní i v těhotenství! Jemné cvičení vhodné pro nastávající maminky pozitivně ovlivní těhotenství a porod. Přináší uvolnění, protažení i posílení svalstva, zvyšuje energii, odbourává stres, snižuje bolesti zad. Naučí vás správně dýchat, pracovat s vlastním tělem a myslí. Je také výbornou metodou, jak si zajistit brzký návrat ke zpevněné krásné postavě po porodu. Vytváří prostor, ve kterém prohloubíte spojení s miminkem a uvědomíte si samu sebe.

Lekce vydou speciálně vyškolení lektoři, kteří se postarají o kvalitní a bezpečné cvičení, díky kterému si nemusíte aktivní pohyb odpírat ani v těhotenství.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Cvičit lze bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlépší jsou prstové ponožky). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Petra Záveská Duspivová

Petra Záveská Duspivová

Pohyb je odmalička nedílnou součástí mého života. Přes různé druhy sportů jsem se dostala k tanci a vyzkoušela jsem mnoho tanečních stylů. Začala jsem klasickým tancem, později scénickým tancem a dostala se až k modernímu tanci a stepu.  Vystudovala jsem VOŠH v Praze a 8 let jsem měla angažmá v divadle Ant. Dvořáka v Příbrami. Působím v…

Více na profilu lektora