<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 24. 11. 2019
Acro jóga

Acro jóga

(JP62065, seminář, začátek: 24. 11. 2019, konec: 24. 11. 2019)

Ve dvou je to zkrátka lepší! Acro jóga je nejen zábavný způsob práce s tělem, ale také skvělou cestou jak získat sebevědomí, sdílet radost z pohybu s ostatními a budovat vzájemnou důvěru. Lekce jsou vhodné pro všechny. Ať jste začátečník či pokročilý, tento typ jógy Vás zaujme, protože posune vaši jógovou praxi na novou úroveň. … (pokračování níže)

neděle 24. 11. | 18:00
120 minut

Eva Šebestová Michal Mach
Eva Šebestová, Michal Mach

390

Acro jóga O kurzu

Acro jóga

Ve dvou je to zkrátka lepší! Acro jóga je nejen zábavný způsob práce s tělem, ale také skvělou cestou jak získat sebevědomí, sdílet radost z pohybu s ostatními a budovat vzájemnou důvěru. Lekce jsou vhodné pro všechny. Ať jste začátečník či pokročilý, tento typ jógy Vás zaujme, protože posune vaši jógovou praxi na novou úroveň.

Acro jóga je forma cvičení, která propojuje jógové pozice s kontaktními balančními prvky, díky kterým si vybudujete ještě hlubší pocit kontroly nad svým tělem.
Význam spojení: Acro - vysoký, jóga - spojení

Koncept lekce:

  • Lekce začne budováním kontaktu skrze jemný strečing a jógové pozice ve dvojicích.
  • Následně se přejde k polohám a cvičení, které nám pomohou získat jistotu, sílu a koncentraci pro balanční techniky.
  • Hlavní část lekce bude spočívat v partnerské práci, kdy dvojice zkouší danou techniku na žíněnce a dva lidé dělají jištění. Dvojice se mohou libovolně střídat a techniky si zkoušet.
  • Závěr lekce pak bude věnován posilování, strečingu a jemné masáži pro uvolnění svalů.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Cvičit lze bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlépší jsou prstové ponožky). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Eva Šebestová

Eva Šebestová

Miluji to, co dělám, proto se stále snažím, lásku k tanci a k cvičení, lidem předávat. Klienti si mohou na mých hodinách duševně odpočinout, naučit se pracovat se svým tělem a posouvat i své možnosti. Dosažené vzdělání Studium na Taneční konzervatoři v Praze, kurz trenér zdravotní výchovy, seminář: základy psychosomatiky.Angažmá v baletním…

Více na profilu lektora
Michal Mach

Michal Mach

Lektor jógy, který je uznaným držitelem titulu „P.G.D.Y.Ed.“ (Postgraduate Diploma in Yoga Education) = roční vysokoškolské  studium v Indii se zaměřením na pedagogiku jógy (Gordhandas Seksariya College of Yoga and Cultural Synthesis, Kaivalyadhama, Lonavla, Indie). Vyučuje didaktiku jógy na FTVS pod Doc. Strnadem učitele jógy nejvyšší třídy v ČR…

Více na profilu lektora