Centrum Tance logo
Vin Yin jóga

Vin Yin jóga

(JP78069, otevřený kurz, začátek: 15. 9. 2022, konec: 9. 2. 2023)

Lekce obsahuje kombinaci dynamičtější Vinyasa flow jógy (kdy plynule přecházíme mezi jednotlivými pozicemi, lehce posilujeme a protahujeme zkrácené svaly, budujeme správné držení těla se správným napojením na dech) a také jemnější Jin jógy (kdy celkově zpomalíme a zklidníme a více se zaměříme na uvolnění pojivových tkání a… (pokračování níže)

čtvrtek 29. 09. | 19:00
60 minut

Helenka Trnková
Helenka Trnková
4 595 Kč

4 158 Kč

Vin Yin jóga O kurzu

Lekce obsahuje kombinaci dynamičtější Vinyasa flow jógy (kdy plynule přecházíme mezi jednotlivými pozicemi, lehce posilujeme a protahujeme zkrácené svaly, budujeme správné držení těla se správným napojením na dech) a také jemnější Jin jógy (kdy celkově zpomalíme a zklidníme a více se zaměříme na uvolnění pojivových tkání a kloubů).

Budeme používat pouze váhu svého těla, lekce jsou tedy vhodné pro každého bez ohledu na jeho hmotnost nebo věk. Pro všechny ásany (pozice) budeme využívat různých modifikací, aby si na své přišli nejenom zdatní jogíni a sportovní energické typy, ale i kancelářské typy, úplní začátečníci a jógou ještě nepolíbení nadšenci a zvědavci.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Cvičit lze bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlépší jsou prstové ponožky). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Helenka Trnková

Helenka Trnková

Lektorka absolvovala rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT: Lektor orientálního tance Jak vedu lekce orientálního tance? Každá má hodina začíná zahřátím a důkladným protažení celého těla. Dbám na to, aby si na mých kurzech a seminářích všichni dobře osvojili taneční základy, co nejlépe zvládli probírané prvky, které pak spojuji do různých…

Více na profilu lektora