Centrum Tance logo
Začíná 20. 10. 2022
Acro jóga v páru s Machem a Šebestovou

Acro jóga v páru s Machem a Šebestovou

(JP79191, speciál, začátek: 20. 10. 2022, konec: 26. 1. 2023)

Vyzkoušejte si jógu ve dvojici. Objevte novou formu akrobacie! Ať jste začátečník či pokročilý, tento typ jógy Vás zaujme, protože posune vaši jógovou praxi na novou úroveň. Akrobatická jóga je forma cvičení, která propojuje jógové pozice s kontaktními balančními prvky, díky kterým si vybudujete ještě hlubší pocit kontroly nad… (pokračování níže)

čtvrtek 20. 10. | 19:30
75 minut

Eva Šebestová Michal Mach
Eva Šebestová, Michal Mach

3 990 Kč

Acro jóga v páru s Machem a Šebestovou O kurzu

Vyzkoušejte si jógu ve dvojici. Objevte novou formu akrobacie!

Ať jste začátečník či pokročilý, tento typ jógy Vás zaujme, protože posune vaši jógovou praxi na novou úroveň.

Akrobatická jóga je forma cvičení, která propojuje jógové pozice s kontaktními balančními prvky, díky kterým si vybudujete ještě hlubší pocit kontroly nad svým tělem.

Lekce jsou vhodné pro všechny.

Koncept lekce:

Lekce začne budováním kontaktu skrze jemný strečink a jógové pozice ve dvojicích. Následně se přejde k polohám a cvičení, které nám pomohou získat jistotu, sílu a koncentraci pro balanční techniky. Hlavní část lekce bude spočívat v partnerské práci, kdy dvojice zkouší danou techniku na žíněnce a dva lidé dělají jištění. Dvojice se mohou libovolně střídat a techniky si zkoušet. Závěr lekce pak bude věnován posilování, strečingu a jemné masáži pro uvolnění svalů.

Cena je za 1 osobu. Doporučujeme přijít v páru nebo ve dvojici - žena+žena / muž+muž / žena+muž. Lze se přihlásit i jednotlivě.

Kurz otevíráme při minimálním počtu 10 lidí.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Cvičit lze bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlépší jsou prstové ponožky). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Eva Šebestová

Eva Šebestová

Miluji to, co dělám, proto se stále snažím, lásku k tanci a k cvičení, lidem předávat. Klienti si mohou na mých hodinách duševně odpočinout, naučit se pracovat se svým tělem a posouvat i své možnosti. Více o mně se můžete dozvědět v tomto videorozhovoru. Dosažené vzdělání Studium na Taneční konzervatoři v Praze, kurz trenér zdravotní výchovy,…

Více na profilu lektora
Michal Mach

Michal Mach

Michal je profesionálním lektorem tance a jógy s třicetiletou praxí, který s Centrem Tance spolupracuje už od počátku jeho vzniku. Michal vede lekce pro děti, dospělé a seniory, kdy styl výuky vždy přizpůsobuje potřebám a možnostem svých klientů. K tanci se dostal již v dětství v taneční přípravce. První lekce baletu absolvoval během dlouhodobého…

Více na profilu lektora