Centrum Tance logo
Začíná 19. 10. 2021
Jumping

Jumping

(JUMP75941, otevřená lekce, začátek: 19. 10. 2021, konec: 19. 10. 2021)

Jumping® je originální fitness program, který je nejen efektivní, ale především i opravdu zábavný. Toto dynamické cvičení probíhá na speciálních trampolínkách s řídítky pod vedením profesionálních instruktorů a za doprovodu strhující hudby. Lekce je určena pro všechny bez rozdílu věku.Jumping® není jen o nahodilém skákání na… (pokračování níže)

úterý 19. 10. | 16:00
60 minut

Natálie Jakodová
Natálie Jakodová

200 Kč

Jumping O kurzu

Jumping

Jumping® je originální fitness program, který je nejen efektivní, ale především i opravdu zábavný. Toto dynamické cvičení probíhá na speciálních trampolínkách s řídítky pod vedením profesionálních instruktorů a za doprovodu strhující hudby. Lekce je určena pro všechny bez rozdílu věku.

Jumping® není jen o nahodilém skákání na trampolíně, ale je to propracovaný systém jasně cílených pohybů (rychlých a pomalých poskoků, balancování, silových prvků, sprintů atd.), díky kterým nastartujete spalování tuků, formujete postavu a posilujete svaly, které běžným způsobem neprocvičíte.

Koncept lekcí:

  • Žádné složité choreografie
  • Jednoduché kroky lehké na zapamatování
  • Vhodné úplně pro každého, bez ohledu na pohlaví
  • Velmi energetické s blahodárnými účinky na kondici 
  • Dochází k posilování celého těla  
  • Odbourává stres a navozuje dobrou náladu
  • Množství vyplavených endorfinů je opravdu veliké

Za 1 lekci Jumpingu® spálíte cca 1500 kJ.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb a sportovní (pevné) boty. Nezapomeňte na dostatek tekutin a ručník.

Natálie Jakodová

Natálie Jakodová

Jumping skáču 5 let a neskutečně mě to nabíjí. Hledala jsem sport, ve kterým se můžu vybít, vydupat a vypustit všechnu páru. A našla jsem se v tom. Budeme skákat do rytmu hudby, někdy zapojíme i boky, a hlavně si zamakáme. Věřím, že zapomeneš na všechny problémy a budeš odcházet s úsměvem!

Více na profilu lektora