Centrum Tance logo
Začíná 18. 10. 2021
Jumping

Jumping

(JUMP75980, otevřená lekce, začátek: 18. 10. 2021, konec: 18. 10. 2021)

Jumping® je originální fitness program, který je nejen efektivní, ale především i opravdu zábavný. Toto dynamické cvičení probíhá na speciálních trampolínkách s řídítky pod vedením profesionálních instruktorů a za doprovodu strhující hudby. Lekce je určena pro všechny bez rozdílu věku.Jumping® není jen o nahodilém skákání na… (pokračování níže)

pondělí 18. 10. | 17:00
60 minut

Adriana Ondrušová
Adriana Ondrušová

200 Kč

Jumping O kurzu

Jumping

Jumping® je originální fitness program, který je nejen efektivní, ale především i opravdu zábavný. Toto dynamické cvičení probíhá na speciálních trampolínkách s řídítky pod vedením profesionálních instruktorů a za doprovodu strhující hudby. Lekce je určena pro všechny bez rozdílu věku.

Jumping® není jen o nahodilém skákání na trampolíně, ale je to propracovaný systém jasně cílených pohybů (rychlých a pomalých poskoků, balancování, silových prvků, sprintů atd.), díky kterým nastartujete spalování tuků, formujete postavu a posilujete svaly, které běžným způsobem neprocvičíte.

Koncept lekcí:

  • Žádné složité choreografie
  • Jednoduché kroky lehké na zapamatování
  • Vhodné úplně pro každého, bez ohledu na pohlaví
  • Velmi energetické s blahodárnými účinky na kondici 
  • Dochází k posilování celého těla  
  • Odbourává stres a navozuje dobrou náladu
  • Množství vyplavených endorfinů je opravdu veliké

Za 1 lekci Jumpingu® spálíte cca 1500 kJ.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení umožňující volný pohyb a sportovní (pevné) boty. Nezapomeňte na dostatek tekutin a ručník.

Adriana Ondrušová

Adriana Ondrušová

Jumpingu sa venujem 6 rokov a bola to láska na prvý skok! Dlho som hľadala nejaký šport, ktorý by ma bavil a v ktorom by som našla zaľúbenie. Pri hľadaní som náhodou natrafila na jumping, bolo to začiatkom roku 2013. Presne si to pamätám. Tak som si povedala,prečo nie, vyskúšam to. A dobre som urobila! Nielenže som si užívala každú hodinku a…

Více na profilu lektora