<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 30. 09. 2019
Kruhový trénink na kruzích

Kruhový trénink na kruzích

(KRUP61672, pravidelná výuka, začátek: 30. 9. 2019, konec: 17. 2. 2020)

Novinka nejen pro aeriel hooperky! Jednotlivá stanoviště jsou sestavena tak, aby je zvládl každý začátečník i ten, kdo již aerial hoop zná. Posílíte celé tělo za pomoci kruhů a některá stanoviště budou doplněna i o další pomůcky, které jsou v sále k dispozici. Budete jen posilovat, ale zlepšíte si mobilitu a flexibilitu. ... A… (pokračování níže)

pondělí 30. 09. | 19:00
60 minut

EvoLucie
EvoLucie

2 990

Kruhový trénink na kruzích O kurzu

Novinka nejen pro aeriel hooperky! Jednotlivá stanoviště jsou sestavena tak, aby je zvládl každý začátečník i ten, kdo již aerial hoop zná. Posílíte celé tělo za pomoci kruhů a některá stanoviště budou doplněna i o další pomůcky, které jsou v sále k dispozici. Budete jen posilovat, ale zlepšíte si mobilitu a flexibilitu. ... A co víc? Třeba se vám na kruzích zalíbí.

Kruhový trénink

Kruhový trénink je báječná forma cvičení. Trénink zlepšuje fyzickou kondici, zvyšuje vytrvalost, pomáhá snižovat hmotnost a formovat postavu, zlepšuje funkci kardiovaskulárního systému. 

Během jednoho okruhu procvičíte horní i dolní část těla s pomocí moderních cvičebních pomůcek. Na jednotlivých stanovištích opakujete různé cviky v sérii nebo časovém intervalu. Intenzitu a náročnost volí instruktor dle fyzické kondice jednotlivců ve skupině - každý najde své místo!

Během hodinového cvičení absolvujete aerobní rozcvičku, posilovací část s důrazem na korektní provedení cviků a na závěr svaly uvolníte a protáhnete. Cílem lekce je procvičit celé tělo a zároveň udržet tepovou frekvenci tak, aby tělo začalo spalovat nejen cukry, ale i tuky. Po správně navoleném programu odcházíte s dobrým pocitem, že jste pro sebe něco udělali a zároveň díky tomuto intenzivního tréninku na sebe výsledky nenechají dlouho čekat.

 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny a sportovní sálové tenisky se světlou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů, pro vaše větší pohodlí a bezpečnost si na lekce vezměte ručník a cvičební rukavice/cyklistické bezprstové. Při lekci se zapotíte. Ručník a rukavice slouží k zachycení potu. Pot má totiž tu nepěknou vlastnost, že díky němu pak klouže podlaha, úchyty, pomůcky, které při cvičení používáte. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte podložku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

EvoLucie

EvoLucie

Aerial hoop je pro každého. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a zábavných lidí, kteří to nikdy nevzdávají. Budou pro Vás inspirací při cestě za osobními pokroky. Vzdušná akrobacie je atraktivní nejen kvůli propojení silových akrobatických prvků s uměleckým tanečním vyjádřením. Ale také proto, že formuje postavu, zvedá sebevědomí,…

Více na profilu lektora