Centrum Tance logo
Začíná 11. 08. 2022
Salsa a Bachata Fusion

Salsa a Bachata Fusion

(LB78667, seminář, začátek: 11. 8. 2022, konec: 11. 8. 2022)

Nauč se vyjádřit svou ženskost díky ladným a sexy pohybům, které se naučíš na tomto semináři!Za pomocí latino rytmů se budeme věnovat různým částem těla, především pánve, břichu, hrudníku a ramenám. Výsledkem bude kratší taneční sestava se všemi naučenými elementy. Obsah semináře: Lady styling, práce s tělem, aktivování pánve,… (pokračování níže)

čtvrtek 11. 08. | 18:00
120 minut

Klára Purtzová
Klára Purtzová

290 Kč

Salsa a Bachata Fusion O kurzu

Nauč se vyjádřit svou ženskost díky ladným a sexy pohybům, které se naučíš na tomto semináři!Za pomocí latino rytmů se budeme věnovat různým částem těla, především pánve, břichu, hrudníku a ramenám. Výsledkem bude kratší taneční sestava se všemi naučenými elementy.

Obsah semináře: Lady styling, práce s tělem, aktivování pánve, hrudníku, břicha a ramen. Technika zajpojená do efektní taneční sestavy, převážně na rytmy Salsy a Bachaty.

Cíl: Nekrokovat, ale tančit celým tělem!

Proč? čím víc částí těla, svalů a kloubů zapojíš, tím víc pohybů dokážeš! Rychleji se bdeš učit různé tance a přinese Ti to o mnoho intenzivnější zážitek z tance :-).

 

Ženskost, ladné a sexy pohyby, příval energie.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou, taneční boty na středně velkém (do 6 cm) podpatku. Z důvodu zabezpečení nepoškrábání podlahy je nutné mít chrániče na podpatcích (chrániče stojí cca 100 Kč) u svých tanečních bot. Pokud byste chrániče neměli, budete vyzváni lektorem, abyste boty sundali. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Klára Purtzová

Klára Purtzová

Ahojte, volám sa Klára a naučím vás uveriť v svoj tanečný talent! Cítim, že mojím poslaním je prebúdzať v ľuďoch to, že všetko, čo hľadajú, je už dávno v ich vnútri a práve vďaka tancu to vedia dať von. Tanec pre mňa predstavuje štýl života, skrz neho sa dokážem vyjadriť a realizovať. Je mojou súčasťou už od materskej školy, dlhé roky som sa…

Více na profilu lektora