Centrum Tance logo
Začíná 20. 09. 2022
Salsa a karibský mix

Salsa a karibský mix

(LB78850, pravidelný kurz, začátek: 20. 9. 2022, konec: 13. 12. 2022)

Lákají Vás karibské a kubánské rytmy? Pojďte si vyzkoušet smyslnou salsu, romantickou bachatu, veselou a houpavou merengue, kizombu a nebo třeba trošku afro latiny či základy Rumby Guaguancó. Výuka je určena pro sólové tanečnice a tanečníky.

úterý 20. 09. | 20:00
60 minut

Klára Purtzová
Klára Purtzová

1 890 Kč

Salsa a karibský mix O kurzu

Lákají Vás karibské a kubánské rytmy?

Pojďte si vyzkoušet smyslnou salsu, romantickou bachatu, veselou a houpavou merengue, kizombu a nebo třeba trošku afro latiny či základy Rumby Guaguancó.

Výuka je určena pro sólové tanečnice a tanečníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kratší sukně nebo šaty. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou bez podpatků nebo na nižším podpatku opatřené chráničem. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití s sebou.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Klára Purtzová

Klára Purtzová

Ahojte, volám sa Klára a naučím vás uveriť v svoj tanečný talent! Cítim, že mojím poslaním je prebúdzať v ľuďoch to, že všetko, čo hľadajú, je už dávno v ich vnútri a práve vďaka tancu to vedia dať von. Tanec pre mňa predstavuje štýl života, skrz neho sa dokážem vyjadriť a realizovať. Je mojou súčasťou už od materskej školy, dlhé roky som sa…

Více na profilu lektora