Centrum Tance logo
Bachata ladies - pravidelný kurz (Google Meet)

Bachata ladies - pravidelný kurz (Google Meet)

(LI71129, pravidelný kurz online (google meet), Pondělí 19:00-20:15)

Doufáme, že se těšíte pevnému zdraví. Víme, že pohyb přispívá k posílení imunity, udržování dobré kondice i nálady a přináší ještě celou řadu dalších pozitivních podnětů pro tělo i duši. Říkají to odborníci a potvrzují všichni, kteří aktivně cvičí nebo tančí. Po konzultaci s Norou Sotovou, jejíž lekce bachaty a lady sexy dance… (pokračování níže)

pondělí 26. 04. | 19:00
75 minut

Online lekce
Nora Sotová
Nora Sotová
3 390 Kč

2 460 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
Bachata ladies - pravidelný kurz (Google Meet) O kurzu

Doufáme, že se těšíte pevnému zdraví. Víme, že pohyb přispívá k posílení imunity, udržování dobré kondice i nálady a přináší ještě celou řadu dalších pozitivních podnětů pro tělo i duši. Říkají to odborníci a potvrzují všichni, kteří aktivně cvičí nebo tančí.

Po konzultaci s Norou Sotovou, jejíž lekce bachaty a lady sexy dance navštěvujete, jsme pro vás optimalizovali rozvrh v online podobě s ohledem na vládní opatření. 

Po velikonočních svátcích pojedeme pravidelné kurzy s Norou přes Google Meet, abyste:

  1. dostali své tělo a mysl do harmonie a pohody,
  2. rozvlnili, posílili a protáhli každý sval, každou buňku v těle a také svůj imunitní systém,
  3. dokončili svůj pravidelný kurz do léta.

Pravidelné kurzy s Norou pokračují online po velikonočních svátcích.

Na tyto kurzy jste přihlášeni. Nic neřešíte, jen si kliknete v osobním profilu na tlačítko "Odkaz na online lekci" a lektor vás pustí do sálu. Pro jistotu posíláme videonávod, jak funguje osobní profil, protože jste s ním již dlouho nepracovali.

  • Bachata for ladies se koná v pondělí 19:00.
  • Lady sexy dance se koná v úterý 19:00.
  • Všechny lekce trvají 75 minut.

Přejeme veselé velikonoční svátky a těšíme se na vás od 12. dubna na online lekcích.

Karibský mix sólo

Lákají Vás karibské a kubánské rytmy? Zamilujete se a už Vás nepustí!

Latino tance jsou lákavé a smyslné. Milujete-li hříšný tanec, latino hudbu, pak zaručeně toužíte poznat i další tance jako je: salsa, merenque, bachata, kubánská čača, brazilský zouk a další ...

Výhodou všech latino tanců je, že je může tančit každý, kdo má chuť. Nejste vázáni na partnera. Tančíte sólo.

Pohyb vychází ze středu těla z jemného pohupování v bocích na mírně pokrčených nohou. Paže vytvářejí osvěžující dekoraci a dotváří pohyb a celkový výraz. Lekce začínáte volnou taneční rozcvičkou a protažením, po kterém následuje jednoduchá sestava, v níž si osvojíte krokové variace a body moving. V rámci kurzu se naučíte vnímat hudbu a pohyb těla. Zatančíte si různé tance z velké skupiny latino tanců. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Pravidelný kurz online (Google Meet)

Online lekce: jak na to - je to tak jednoduché

  1. Přihlásíte se a uhradíte lekci. / Rezervujete si lekci přes permanentku či otevřenou kartu.
  2. Kliknete cca 10 minut před začátkem výuky na odkaz v osobním profilu "Odkaz na online lekci".
  3. Lektor či správce vás pustí do sálu.

Nutnost: K tomu, abyste se dostali na GOOGLE MEET potřebujete mít registraci na Google (mail @gmail.com), nic víc, nic neinstalujete, nic nestahujete.

Doporučení: Pokud se připojíte až po začátku lekce, je možné, že se lektor již bude věnovat výuce, nevšimne si nově příchozího a "nepustí" vás do sálu. Doporučujeme používat zařízení s kamerou a mikrofonem, ale není to podmínka; oboje si můžete vypnout a tím nebýt vidět ani slyšet a jen sledovat lektora.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou, taneční boty na středně velkém (do 6 cm) podpatku. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Nora Sotová

Nora Sotová

Většinu svého tanečního života jsem věnovala studiu moderního tance na konzervatoři, i když jsem si neustále nacházela cestu k latino stylům. Contemporary dance je tedy mou součástí od dětského věku. Baví mě vymýšlet nové věci, prolínat styly mezi sebou, a o tom moderna je.  V Centru Tance vedu především lekce lady sexy dance a karibských tanců…

Více na profilu lektora