Centrum Tance logo
Salsa pro páry (GOOGLE MEET)

Salsa pro páry (GOOGLE MEET)

(LI73113, ct online lekce, začátek: 14. 1. 2021, konec: 4. 2. 2021)

Vezměte muže/ženu, přítele/přítelkyni za ruku a pojďte si doma zatančit salsu. Salsa je klubový tanec a není potřeba velký prostor. Naučíme se základní držení, kroky a otočky v páru. Vytleskáme si rytmus, který je pro salsu typický. Výukový materiál bude k dispozici po celou dobu trvání online kurzu v soukromé facebookové… (pokračování níže)

čtvrtek 28. 01. | 19:15
45 minut

Online lekce
Eva Severin Šporcová
Eva Severin Šporcová
590 Kč

395 Kč

Salsa pro páry (GOOGLE MEET) O kurzu

Vezměte muže/ženu, přítele/přítelkyni za ruku a pojďte si doma zatančit salsu. Salsa je klubový tanec a není potřeba velký prostor. Naučíme se základní držení, kroky a otočky v páru. Vytleskáme si rytmus, který je pro salsu typický. Výukový materiál bude k dispozici po celou dobu trvání online kurzu v soukromé facebookové skupině, abyste mohli sami trénovat.

Základy salsy vás provedou manželé Šporcovi. Cena 590 Kč je za celý pár. Online kurz párové salsy otevíráme pro 3-5 párů.

Salsa

Salsa si získává srdce všech, kteří ji okusí a poznají volnost projevu.
Můžete být dravá, laškovná, smyslná, něžná, romantická… prostě taková jaká jste Vy. Můžete být sami sebou.

"Máte ráda omáčku?“
Taková prostinká otázka by Vás neměla zaskočit. Začnete-li však rozebírat, nač se Vás dotazující ptá, zjistíte, že se Vám na jazyku převaluje mnoho chutí a nevíte, z kterých si vybrat. Jen si představte, kolik už jste jich během života ochutnala a vybrat jen jednu jedinou a s čistým svědomím říci, že ty ostatní opravdu nestojí za zmínku je zhola nemožné … Ta svíčková od babičky s brusinkami … možná ta smetanová s houbami … nejlepší je přeci rajská od maminky … mám raději sladkokyselé nebo více pikantní?
Salsa znamená v překladu „omáčka“. Jak jsme se Vám stačili naznačit v úvodu, omáček existuje nepřeberné množství. 

Na kurzech učíme kubánskou salsu tančit sólo nebo v páru. V kurzech mícháme i sousední latino styly: merengue, bachatu, kubánskou čaču, rumbu a reggaeton ...

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Informace k online lekcím

Online lekce: jak na to - je to tak jednoduché
1. Přihlásíte se a uhradíte lekci. / Rezervujete si lekci přes permanentku či otevřenou kartu.
2. Kliknete cca 10 minut před začátkem výuky na odkaz v osobním profilu "Odkaz na online lekci".
3. Lektor či správce vás pustí do sálu.

Nutnost: K tomu, abyste se dostali na GOOGLE MEET potřebujete mít registraci na Google (mail @gmail.com), nic víc, nic neinstalujete, nic nestahujete.
Doporučení: Pokud se připojíte až po začátku lekce, je možné, že se lektor již bude věnovat výuce, nevšimne si nově příchozího a "nepustí" vás do sálu. Doporučujeme používat zařízení s kamerou a mikrofonem, ale není to podmínka; oboje si můžete vypnout a tím nebýt vidět ani slyšet a jen sledovat lektora.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou, taneční boty na středně velkém (do 6 cm) podpatku. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Eva Severin Šporcová

Eva Severin Šporcová

S Evčou Severin Šporcovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Tanec vyučuji od roku 2001. Baví mě se neustále vzdělávat a získané vědomosti a dovednosti ráda předávám dál. Těším se z každé své lekce, mé povolání je zároveň mým koníčkem.  Nejvíce mě ovlivnily karibské tance a do popředí mého zájmu se dostal také tanec a cvičení…

Více na profilu lektora