Centrum Tance logo
Fit salsa a karibský mix (FCB soukromá skupina)

Fit salsa a karibský mix (FCB soukromá skupina)

(LI77195, speciál online (soukromé skupiny), začátek: 24. 1. 2022, konec: 21. 2. 2022)

Vypni hlavu, zaposlouchej se do energické hudby a jen tanči. “Začneme pozvolna zahřátím a rozhýbáním se, protrénujeme základní kroky daného tance a poté si je ve svižnějším tempu užijeme na energickou hudbu. 60 minut uteče, ani se nenadějeme a přitom se příjemně zpotíme, rozvlníme boky a posílíme ženské sebevědomí. Těším se na… (pokračování níže)

pondělí 31. 01. | 17:00
60 minut

Online lekce
Eva Severin Šporcová
Eva Severin Šporcová

990 Kč

Fit salsa a karibský mix (FCB soukromá skupina) O kurzu

Vypni hlavu, zaposlouchej se do energické hudby a jen tanči.

“Začneme pozvolna zahřátím a rozhýbáním se, protrénujeme základní kroky daného tance a poté si je ve svižnějším tempu užijeme na energickou hudbu. 60 minut uteče, ani se nenadějeme a přitom se příjemně zpotíme, rozvlníme boky a posílíme ženské sebevědomí. Těším se na to :)“ Eva Severin

Tvoje taneční sebevědomí poroste, zatím co nadbytečná kila “půjdou dolů”. To vše za doprovodu hudby, která ti dodá energiiEndorfiny se vyplaví, tělo se zpevní. Jen pozor, tyto tance jsou návykové.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Speciál online (soukromé skupiny)

Soukromá skupina na Facebooku slouží k veškeré komunikaci s lektorem/lektorkou. Videolekce jsou umístěné na Youtube kvůli zachování kvality nahrávky. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci.
Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
4. požádáte o přístup do skupiny
5. po potvrzení máte vše k dispozici
Přejeme příjemný zážitek.

Co potřebujete na lekci?
Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou bez podpatku. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.
Eva Severin Šporcová

Eva Severin Šporcová

S Evčou Severin Šporcovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Tanec vyučuji od roku 2001. Baví mě se neustále vzdělávat a získané vědomosti a dovednosti ráda předávám dál. Těším se z každé své lekce, mé povolání je zároveň mým koníčkem.  Nejvíce mě ovlivnily karibské tance a do popředí mého zájmu se dostal také tanec a cvičení…

Více na profilu lektora