<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Sólová kubánská salsa

Sólová kubánská salsa

(LP60942, pravidelná výuka, začátek: 16. 7. 2019, konec: 17. 9. 2019)

Propadli jste smyslnému tanci? Těšte se na krokové variace v kombinaci s otočkami a ryze ženský body moving. Naučíme se pokročilejší variace a poté je propojíme s ženskými pohyby. Důraz je kladen na ženskost ve spojení s temperamentním tancem, který Vám dodá sebedůvěru nejen na parketě! V kurzu uvítáme všechny, kteří již… (pokračování níže)

úterý 27. 08. | 17:30
60 minut

Renata Hlaváčková Rubén Ordoňez
Renata Hlaváčková, Rubén Ordoňez
1 650 Kč

660

Sólová kubánská salsa O kurzu

Propadli jste smyslnému tanci?

Těšte se na krokové variace v kombinaci s otočkami a ryze ženský body moving.

Naučíme se pokročilejší variace a poté je propojíme s ženskými pohyby. Důraz je kladen na ženskost ve spojení s temperamentním tancem, který Vám dodá sebedůvěru nejen na parketě!

V kurzu uvítáme všechny, kteří již trochu tančili salsu či nějaký jiný latinskoamerický tanec, znají hudbu a mají základy. Stačí, když absolvovali třeba otevřenou lekci pro začátečníky a vědí, co je salsa, merenque, bachata, čača, rumba, reggaeton a zkusili si alespoň jednou základní prvky na lekci. Umí se hýbat do rytmu a slyší hudbu.

Sólová kubánská salsa

Pojďte si zatančit salsu!

Smyslný tanec vám rozvlní boky, uvolní celé tělo a probudí touhu protančit nejednu noc.

Salsa je úžasný tanec, který mohou tančit všechny věkové generace. Je nenáročný na techniku i kondici. Tančí ho každý na Kubě a svou oblibu si získal a stále získává u mnoha žen po celém světě. A to není náhoda!

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou, taneční boty na středně velkém (do 6 cm) podpatku. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Renata Hlaváčková

Renata Hlaváčková

Tanec a hudba mě provází už odmalička. Nejdříve jsem se věnovala mažoretkám, sportovnímu aerobiku, hře na klavír, keyboardu, zpěvu a vyzkoušela jsem si i společenský tanec. Z časových a efektivních důvodů jsem se musela rozhodnout pro jeden kroužek. Nejvíce k srdci mi přilnul tanec. Závodnímu tanci se věnuji od svých 12 let, kdy jsem se i poprvé…

Více na profilu lektora
Rubén Ordoňez

Rubén Ordoňez

Jsem Rubén Ordoňez. Pocházím z města Trinidadu na Kubě. Jsem členem taneční skupiny kubánského folkloru el Ache chure. Současně jsem zde měl svou taneční školu salsy a dalších populárních kubánských tanečních stylů. Můj život je tanec. Mé srdce bije v rytmu kubánské salsy. Rád bych vás ale také seznámil s prvky kubánské rumby, reggaetonu, cha cha…

Více na profilu lektora