Centrum Tance logo
Salsa sólo - Bailadoras

Salsa sólo - Bailadoras

(LP65596, pravidelná výuka, začátek: 27. 2. 2020, konec: 25. 6. 2020)

Bailadoras jsou pokročilou taneční skupinou. Vyučovány jsou složitější variace. Náplní kurzu je postavení choreografií k vystoupení na různých akcích nejen Centra Tance. Tanečnice si zařizují vlastní kostýmy k vystoupením apod. Do tohoto kurzu patří tanečnice, které tančí salsu, karibské tance minimálně dva roky a jsou velkými… (pokračování níže)

čtvrtek 09. 04. | 18:00
60 minut

Eva Severin Šporcová
Eva Severin Šporcová
2 990 Kč

1 995

Salsa sólo - Bailadoras O kurzu

Bailadoras jsou pokročilou taneční skupinou. Vyučovány jsou složitější variace. Náplní kurzu je postavení choreografií k vystoupení na různých akcích nejen Centra Tance. Tanečnice si zařizují vlastní kostýmy k vystoupením apod. Do tohoto kurzu patří tanečnice, které tančí salsu, karibské tance minimálně dva roky a jsou velkými nadšenci i pro vystupování na veřejnosti.

Salsa sólo

Pojďte si zatančit salsu!

Smyslný tanec vám rozvlní boky, uvolní celé tělo a probudí touhu protančit nejednu noc.

Salsa je úžasný tanec, který mohou tančit všechny věkové generace. Je nenáročný na techniku i kondici. Tančí ho každý na Kubě a svou oblibu si získal a stále získává u mnoha žen po celém světě. A to není náhoda!

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou, taneční boty na středně velkém (do 6 cm) podpatku. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Eva Severin Šporcová

Eva Severin Šporcová

Tanec vyučuji od roku 2001. Baví mě se neustále vzdělávat a získané vědomosti a dovednosti ráda předávám dál. Těším se z každé své lekce, mé povolání je zároveň mým koníčkem.  Nejvíce mě ovlivnily karibské tance a do popředí mého zájmu se dostal také tanec a cvičení v rámci body and mind.S tancem se mi podařilo propojit také moji druhou vášeň,…

Více na profilu lektora