Centrum Tance logo
Párová kubánská salsa: Středně pokročilí

Párová kubánská salsa: Středně pokročilí

(LP65679, pravidelná výuka, začátek: 18. 2. 2020, konec: 30. 6. 2020)

Tančete KUBÁNSKOU SALSU v páru! Salsa si získává srdce všech, kteří ji okusí a poznají volnost projevu. Naučíme se základní kroky, otočky a jednodušší taneční kombinace a variace. Rozšíříme svůj taneční repertoár o nové prvky. Lekce párové salsy s Rubénem jsou pohodové, dynamické a plné dobré nálady. Začínáte volnou taneční… (pokračování níže)

úterý 31. 03. | 20:00
60 minut

Rubén Ordoňez
Rubén Ordoňez
3 290 Kč

2 305

Párová kubánská salsa: Středně pokročilí O kurzu

Tančete KUBÁNSKOU SALSU v páru! Salsa si získává srdce všech, kteří ji okusí a poznají volnost projevu. Naučíme se základní kroky, otočky a jednodušší taneční kombinace a variace. Rozšíříme svůj taneční repertoár o nové prvky.

Lekce párové salsy s Rubénem jsou pohodové, dynamické a plné dobré nálady. Začínáte volnou taneční rozcvičkou a protažením, po kterém následuje výuka kroků pro páry - ženské kroky a body moving a totéž pro muže. V rámci kurzu se naučíte vnímat hudbu a jeden druhého.

Cena kurzu pro jednotlivce! 
Tanečnice a tanečníci se přihlašují každý sám za sebe. Je však nutné, aby se přihlašovali a navštěvovali lekce v páru.

V případě, že přijdete na lekci sólo, pak počítejte s tím, že se naučíte pouze svou část kroků (jen ženy, jen muži) a lekci si tolik neužijete. Lektor se vám nemůže na lekci věnovat více než ostatním klientům a nemůže vám zastávat tanečního partnera. Pokud víte, že se na lekci nemůže dostavit váš přihlášený taneční partner, pak máte na výběr:

  • lekci si nahradit v jiné lekci pro sólové tanečníky/tanečnice či na lekci cvičení, 
  • vzít na lekci za svého partnera jiného tanečníka/tanečnici,
  • domluvit se na předchozí lekci s ostatními páry, pokud víte, že vám partner bude chybět, abyste na budoucí lekci vytvořili nový pár a tančili s jiným partnerem.

Na kurz se přihlašujete v páru. Je důležité, abyste v páru na lekce docházeli.

Salsa

Salsa si získává srdce všech, kteří ji okusí a poznají volnost projevu.
Můžete být dravá, laškovná, smyslná, něžná, romantická… prostě taková jaká jste Vy. Můžete být sami sebou.

"Máte ráda omáčku?“
Taková prostinká otázka by Vás neměla zaskočit. Začnete-li však rozebírat, nač se Vás dotazující ptá, zjistíte, že se Vám na jazyku převaluje mnoho chutí a nevíte, z kterých si vybrat. Jen si představte, kolik už jste jich během života ochutnala a vybrat jen jednu jedinou a s čistým svědomím říci, že ty ostatní opravdu nestojí za zmínku je zhola nemožné … Ta svíčková od babičky s brusinkami … možná ta smetanová s houbami … nejlepší je přeci rajská od maminky … mám raději sladkokyselé nebo více pikantní?
Salsa znamená v překladu „omáčka“. Jak jsme se Vám stačili naznačit v úvodu, omáček existuje nepřeberné množství. 

Na kurzech učíme kubánskou salsu tančit sólo nebo v páru. V kurzech mícháme i sousední latino styly: merengue, bachatu, kubánskou čaču, rumbu a reggaeton ...

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou, taneční boty na středně velkém (do 6 cm) podpatku. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Rubén Ordoňez

Rubén Ordoňez

Jsem Rubén Ordoňez. Pocházím z města Trinidadu na Kubě. Jsem členem taneční skupiny kubánského folkloru el Ache chure. Současně jsem zde měl svou taneční školu salsy a dalších populárních kubánských tanečních stylů. Můj život je tanec. Mé srdce bije v rytmu kubánské salsy. Rád bych vás ale také seznámil s prvky kubánské rumby, reggaetonu, cha cha…

Více na profilu lektora