Centrum Tance logo
Začíná 16. 07. 2021
Reggaeton

Reggaeton

(LP68513, festivaly, začátek: 16. 7. 2021, konec: 16. 7. 2021)

Reggaeton, úžasný mix latiny, hip hopu a dancehallu, který ve Vás rozproudí krev.

pátek 16. 07. | 17:30
90 minut

Gabriela Posavádová
Gabriela Posavádová

290 Kč
(12 EUR)

Reggaeton O kurzu

Reggaeton, úžasný mix latiny, hip hopu a dancehallu, který ve Vás rozproudí krev.

Reggaeton

Reggaeton je úžasný taneční styl, který vás bude bavit. Je neskutečně sexy. Báječně uvolňuje boky, pánev a celé tělo. Je vázán na specifickou hudbu. Její rytmus vás dočista pohltí. Spojuje latinskoamerické tance z divokého Karibiku s dancehallem.

Reggaeton mísí prvky reggae a dancehall se styly typickými pro Latinskou Ameriku, jako jsou například salsa, latin pop, cumbia a bachata, stejně jako hip hop, R&B.
Tanec, který ovládá celou latinskoamerickou populaci především svými energickými rytmy. Založený na ženské smyslnosti a sexy přitažlivosti.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné oblečení, můžete být v šik teplácích, legínách, sukni, plátěných kalhotách, tričku. Oblečte si cokoli, v čem se cítíte volně. Na nohy obujte sálové tenisky, jazzovky a vyrazte na lekci.

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Gabriela Posavádová

Gabriela Posavádová

Moje taneční cesta začala v 6 letech a od té doby stále trvá. Prošla jsem klasickými tanečními kroužky. Na střední škole přišla první taneční skupina. Následovaly nádherná léta soutěží, různých vystoupení, tv-show, cesta do NY, založení další taneční skupiny spolu s kolegyněmi atd. Po těchto krásných letech pak mi přišla do cesty Zumba, které se…

Více na profilu lektora