Centrum Tance logo
Karibský mix sólo

Karibský mix sólo

(LP71129, pravidelný kurz, Pondělí 19:30-21:00)

Milé tanečnice z pravidelných kurzů Nory Sotové, nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Zveme vás proto na taneční parket. A protože rozpis tréninků avizuje určité změny, posíláme vám přehledně rozepsaný rozvrh. Současně vás chceme uklidnit, že výuka bude přenášena přímo ze sálu online přes Google Meet, pokud… (pokračování níže)

pondělí 21. 06. | 19:30
90 minut

Nora Sotová
Nora Sotová
3 390 Kč

510 Kč

Karibský mix sólo O kurzu

Milé tanečnice z pravidelných kurzů Nory Sotové,

nastává dlouho očekávaný návrat do sálů Centra Tance. Zveme vás proto na taneční parket. A protože rozpis tréninků avizuje určité změny, posíláme vám přehledně rozepsaný rozvrh. Současně vás chceme uklidnit, že výuka bude přenášena přímo ze sálu online přes Google Meet, pokud byste se na lekce osobně nemohly dostavit. Lekce se konají na Politických vězňů 8, Praha 1.

Pondělí 31. 5.

 • 18:00-19:30 Lady sexy dance (EP71128 + EP70772)
 • 19:30-21:00 Bachata for ladies (LP71129)

Úterý 1. 6.

 • 18:00-19:30 Lady sexy dance (EP71128 + EP70772)
 • 19:30-21:00 Bachata for ladies (LP71129)

Pondělí  7. 6. + 21. 6.

 • 18:15-19:30 Lady sexy dance (EP71128)
 • 19:30-21:00 Bachata for ladies (LP71129)

Úterý 8. 6. + 22. 6.

 • 19:00-20:00 Lady sexy dance (EP70772)

Těšíme se na vás. Před příchodem si ještě přečtěte informace o nutnosti testování níže.
(oficiální dokument "Mimořádné opatření vlády..", aktualizace 24. 5. Mimořádné opatření očkování)

Doufáme, že se těšíte pevnému zdraví. Víme, že pohyb přispívá k posílení imunity, udržování dobré kondice i nálady a přináší ještě celou řadu dalších pozitivních podnětů pro tělo i duši. Říkají to odborníci a potvrzují všichni, kteří aktivně cvičí nebo tančí.

Po konzultaci s Norou Sotovou, jejíž lekce bachaty a lady sexy dance navštěvujete, jsme pro vás optimalizovali rozvrh v online podobě s ohledem na vládní opatření. 

Po velikonočních svátcích pojedeme pravidelné kurzy s Norou přes Google Meet, abyste:

 1. dostali své tělo a mysl do harmonie a pohody,
 2. rozvlnili, posílili a protáhli každý sval, každou buňku v těle a také svůj imunitní systém,
 3. dokončili svůj pravidelný kurz do léta.

Pravidelné kurzy s Norou pokračují online po velikonočních svátcích.

Na tyto kurzy jste přihlášeni. Nic neřešíte, jen si kliknete v osobním profilu na tlačítko "Odkaz na online lekci" a lektor vás pustí do sálu. Pro jistotu posíláme videonávod, jak funguje osobní profil, protože jste s ním již dlouho nepracovali.

 • Bachata for ladies se koná v pondělí 19:00.
 • Lady sexy dance se koná v úterý 19:00.
 • Všechny lekce trvají 75 minut.

Přejeme veselé velikonoční svátky a těšíme se na vás od 12. dubna na online lekcích.

Karibský mix sólo

Lákají Vás karibské a kubánské rytmy? Zamilujete se a už Vás nepustí!

Latino tance jsou lákavé a smyslné. Milujete-li hříšný tanec, latino hudbu, pak zaručeně toužíte poznat i další tance jako je: salsa, merenque, bachata, kubánská čača, brazilský zouk a další ...

Výhodou všech latino tanců je, že je může tančit každý, kdo má chuť. Nejste vázáni na partnera. Tančíte sólo.

Pohyb vychází ze středu těla z jemného pohupování v bocích na mírně pokrčených nohou. Paže vytvářejí osvěžující dekoraci a dotváří pohyb a celkový výraz. Lekce začínáte volnou taneční rozcvičkou a protažením, po kterém následuje jednoduchá sestava, v níž si osvojíte krokové variace a body moving. V rámci kurzu se naučíte vnímat hudbu a pohyb těla. Zatančíte si různé tance z velké skupiny latino tanců. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou, taneční boty na středně velkém (do 6 cm) podpatku. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Nora Sotová

Nora Sotová

Většinu svého tanečního života jsem věnovala studiu moderního tance na konzervatoři, i když jsem si neustále nacházela cestu k latino stylům. Contemporary dance je tedy mou součástí od dětského věku. Baví mě vymýšlet nové věci, prolínat styly mezi sebou, a o tom moderna je.  V Centru Tance vedu především lekce lady sexy dance a karibských tanců…

Více na profilu lektora