Centrum Tance logo
Fit v karibských rytmech

Fit v karibských rytmech

(LP74892, pravidelný kurz, začátek: 17. 9. 2021, konec: 17. 12. 2021)

Tanečně-cvičební lekce za doprovodu karibských rytmů. Jednoduché taneční kroky a pohyby vycházející ze salsy a dalších tanců karibské oblasti prokládané cvičením s vlastním tělem. Poměr cvičení a tance je vyrovnaný napůl. Cílová skupina: Taneční začátečníci, zájemci o cvičení, nejen tanec. Lekce obsahuje jednoduché kroky a… (pokračování níže)

pátek 24. 09. | 19:00
60 minut

Saša Rohlíková
Saša Rohlíková
2 390 Kč

2 220 Kč

Fit v karibských rytmech O kurzu

Tanečně-cvičební lekce za doprovodu karibských rytmů. Jednoduché taneční kroky a pohyby vycházející ze salsy a dalších tanců karibské oblasti prokládané cvičením s vlastním tělem. Poměr cvičení a tance je vyrovnaný napůl.
Cílová skupina: Taneční začátečníci, zájemci o cvičení, nejen tanec. Lekce obsahuje jednoduché kroky a pohyby, důraz je na opakování a procvičení těla, nikoli na taneční choreografie.

Karibský mix sólo

Lákají Vás karibské a kubánské rytmy? Zamilujete se a už Vás nepustí!

Latino tance jsou lákavé a smyslné. Milujete-li hříšný tanec, latino hudbu, pak zaručeně toužíte poznat i další tance jako je: salsa, merenque, bachata, kubánská čača, brazilský zouk a další ...

Výhodou všech latino tanců je, že je může tančit každý, kdo má chuť. Nejste vázáni na partnera. Tančíte sólo.

Pohyb vychází ze středu těla z jemného pohupování v bocích na mírně pokrčených nohou. Paže vytvářejí osvěžující dekoraci a dotváří pohyb a celkový výraz. Lekce začínáte volnou taneční rozcvičkou a protažením, po kterém následuje jednoduchá sestava, v níž si osvojíte krokové variace a body moving. V rámci kurzu se naučíte vnímat hudbu a pohyb těla. Zatančíte si různé tance z velké skupiny latino tanců. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou (bez podpatků) nebo sportovní boty s odpruženou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Saša Rohlíková

Saša Rohlíková

Výživová poradkyně, osobní, taneční a fitness trenérka, absolventka kurzu Metodika behaviorální terapie obezity, absolventka řady nadstavbových výživových a trenérských kurzů, především se zaměřením na sportovní výživu, specialistka na práci s klienty s obezitou. Spolupracuji na pilotním projektu školení trenérů pro práci s klienty s civilizačními…

Více na profilu lektora