Centrum Tance logo
Fit v karibských rytmech

Fit v karibských rytmech

(LP76888, pravidelný kurz, začátek: 7. 1. 2022, konec: 1. 4. 2022)

Tanečně-cvičební lekce za doprovodu karibských rytmů. Jednoduché taneční kroky a pohyby vycházející ze salsy a dalších tanců karibské oblasti prokládané cvičením s vlastním tělem. Poměr cvičení a tance je vyrovnaný napůl. Cílová skupina: Taneční začátečníci, zájemci o cvičení, nejen tanec. Lekce obsahuje jednoduché kroky a… (pokračování níže)

pátek 28. 01. | 19:00
60 minut

Saša Rohlíková
Saša Rohlíková
2 790 Kč

2 147 Kč

Fit v karibských rytmech O kurzu

Tanečně-cvičební lekce za doprovodu karibských rytmů. Jednoduché taneční kroky a pohyby vycházející ze salsy a dalších tanců karibské oblasti prokládané cvičením s vlastním tělem. Poměr cvičení a tance je vyrovnaný napůl.
Cílová skupina: Taneční začátečníci, zájemci o cvičení, nejen tanec. Lekce obsahuje jednoduché kroky a pohyby, důraz je na opakování a procvičení těla, nikoli na taneční choreografie.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou (bez podpatků) nebo sportovní boty s odpruženou podrážkou. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Saša Rohlíková

Saša Rohlíková

Se Sašou se můžete blíže seznámit prostřednictvím videomedailonku. Výživová poradkyně, osobní, taneční a fitness trenérka, absolventka kurzu Metodika behaviorální terapie obezity, absolventka řady nadstavbových výživových a trenérských kurzů, především se zaměřením na sportovní výživu, specialistka na práci s klienty s obezitou. Spolupracuji na…

Více na profilu lektora