Centrum Tance logo
Začíná 26. 09. 2022
Salsa sólo ženy

Salsa sólo ženy

(LP78941, otevřený kurz, začátek: 26. 9. 2022, konec: 30. 1. 2023)

Salsa je svůdná, štiplavá, provokativní, ohnivá, plná vášně. Salsa je tanec, při kterém může žena projevit svou ženskost. Naučíme se svůdné pohyby paží, boků, celého těla, které okoření i jednoduché spojení kroků. Rozhýbáme boky, vyladíme pózy, ukážeme si různé triky, jak snadno vypadat jako zkušené tanečnice salsy, které… (pokračování níže)

pondělí 26. 09. | 17:00
60 minut

Saša Rohlíková
Saša Rohlíková

3 960 Kč

Salsa sólo ženy O kurzu

Salsa je svůdná, štiplavá, provokativní, ohnivá, plná vášně. Salsa je tanec, při kterém může žena projevit svou ženskost. Naučíme se svůdné pohyby paží, boků, celého těla, které okoření i jednoduché spojení kroků. Rozhýbáme boky, vyladíme pózy, ukážeme si různé triky, jak snadno vypadat jako zkušené tanečnice salsy, které ovládnou každý parket. A především si salsu pořádně užijeme! Budou nám k tomu hrát klasické i nejnovější hity latino-stylu jako na správné salsa party.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou, nebo taneční boty na středně velkém (do 6 cm) podpatku. 

Saša Rohlíková

Saša Rohlíková

Se Sašou se můžete blíže seznámit prostřednictvím videomedailonku. Výživová poradkyně, osobní, taneční a fitness trenérka, absolventka kurzu Metodika behaviorální terapie obezity, absolventka řady nadstavbových výživových a trenérských kurzů, především se zaměřením na sportovní výživu, specialistka na práci s klienty s obezitou. Spolupracuji na…

Více na profilu lektora