Centrum Tance logo
Začíná 18. 12. 2021
Muzikálový tanec: Christmas Combos

Muzikálový tanec: Christmas Combos

(MB76982, seminář, začátek: 18. 12. 2021, konec: 18. 12. 2021)

Vánočně laděná sestava, kterou pro vás upekl sám Patrik :-) Nač se můžete těšit? Na kombinace, které si s chutí zatančíte i při pečení vánočního cukroví nebo vánoček, při zdobení stromečku ... když budete doma úplně sami, což přes svátky úplně nevyjde, a proto tohle vánoční choreografií budete moc potěšit svou rodinu, příbuzné… (pokračování níže)

sobota 18. 12. | 10:30
90 minut

Patrik Havelka
Patrik Havelka

250 Kč

Muzikálový tanec: Christmas Combos O kurzu

Vánočně laděná sestava, kterou pro vás upekl sám Patrik :-)

Nač se můžete těšit? Na kombinace, které si s chutí zatančíte i při pečení vánočního cukroví nebo vánoček, při zdobení stromečku ... když budete doma úplně sami, což přes svátky úplně nevyjde, a proto tohle vánoční choreografií budete moc potěšit svou rodinu, příbuzné a přátele třeba i na Silvestra.

Muzikálový tanec

Zahrát si v muzikálu - v rytmu jazzu!

  • Být na parketu nebo jevišti jako doma ...
  • Umět si hrát se svým tělem i výrazem ...
  • Znát správnou techniku pohybů ...
  • Užít si každou vteřinu choreografie ...

Splňte si sny a vystupte z řady. Přestaňte být šedou myší a buďte tím, kým chcete být ... a tam, kde umí žít!

Kurzy muzikálového tance jsou určeny pro všechny milovníky muzikálu v jakékoliv podobě, ale i pro ty, kteří milují výrazový tanec. Hlavní náplní kurzu budou choreografie, na kterých budeme průběžně pracovat. Dále si osvojíte základy techniky moderního tance a baletu (především držení těla).
Cílem je naučit se nejen taneční kroky, ale také se ponořit do příběhu, vnímat hudbu a naučit se mluvit prostřednictvím těla tak, abychom se ve finále mohli cítit jako muzikálová hvězda a zatančit si bez ostychu s energií a radostí, jako bychom stáli na jevišti před vyprodaným hledištěm.

Muzikál vznikl v první polovině dvacátého století v USA. Na jeho vzniku se podílelo více žánrů (např. opereta, revue, singspiel). V dnešní době slovo muzikál zahrnuje muzikálový film, divadelní inscenaci muzikálu nebo muzikálové divadlo. Všechny tyto druhy muzikálu mají však jedno společné – spojují literaturu, hudbu a tanec. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty. Kdo nechce tančit bosky nebo v ponožkách, může zvolit měkké taneční boty jazzovky. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou - budeme se hodně pohybovat.

Patrik Havelka

Patrik Havelka

Patrik Havelka je zpěvák, tanečník a herec. Účinkoval v několika muzikálech na české scéně – Jesus Christ Superstar, Aida, Vražda za oponou, Kleopatra, Zorro a další.  Po několika letech působení na prknech, co znamenají svět se tomuto světu vzdálil a začal pracovat jako barman a byl provozní barů na několika českých hudebních festivalech a…

Více na profilu lektora