<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Taneční improvizace: Začátečníci

Taneční improvizace: Začátečníci

(MP58190, pravidelná výuka, začátek: 7. 3. 2019, konec: 27. 6. 2019)

Tanec není jen o choreografiích a krocích, ale především je o vnímání hudby a vyjadřování emocí a příběhů. To jsou složky tance, které jsou v nás, na které neexistuje jeden správný postup a návod. Jde o složky, u nichž si musíme dovolit být sami sebou, dovolit si vyjádřit emoce, ať už jsou naše nebo patří k roli, kterou na… (pokračování níže)

čtvrtek 20. 06. | 10:00
60 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
2 550 Kč

300

Taneční improvizace: Začátečníci

O kurzu

Tanec není jen o choreografiích a krocích, ale především je o vnímání hudby a vyjadřování emocí a příběhů. To jsou složky tance, které jsou v nás, na které neexistuje jeden správný postup a návod. Jde o složky, u nichž si musíme dovolit být sami sebou, dovolit si vyjádřit emoce, ať už jsou naše nebo patří k roli, kterou na parketě hrajeme. Na tomto kurzu si ukážeme různá cvičení, jak se dá pracovat v rámci taneční improvizace. Nepotřebujete vědět vůbec nic, přijďte rozšířit svou komfortní zónu a zatančit si naplno bez svázání technikou a kroky.

Taneční improvizace

IMPROVIZACE je umění, kterému se lze naučit!

Tanec není jen o choreografiích a krocích, ale především je o vnímání hudby a vyjadřování emocí a příběhů. To jsou složky tance, které jsou v nás, na které neexistuje jeden správný postup a návod. Jde o složky, u nichž si musíme dovolit být sami sebou, dovolit si vyjádřit emoce, ať už jsou naše nebo patří k roli, kterou na parketě hrajeme.

Ukážete si různá cvičení, jak pracovat v rámci taneční improvizace. Nepotřebujete vědět vůbec nic. Přijďte rozšířit svou komfortní zónu a zatančit si naplno bez svazování technikou a kroky.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty. Kdo nechce tančit bosky nebo v ponožkách, může zvolit měkké taneční boty jazzovky. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou - budeme se hodně pohybovat.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora