Centrum Tance logo
Retro dance: Začátečníci + Mírně pokročilí

Retro dance: Začátečníci + Mírně pokročilí

(MP61328, pravidelná výuka, začátek: 26. 2. 2020, konec: 29. 7. 2020)

Lekce Retro dance nabízí ty nejlepší taneční styly od 20.–80. let minulého století. Co lekce, to jiný rok. Co lekce, to jiný tanec a krátká variace. Co nikdy nezestárne, i když je to retro? Flash dance, Footloose, Mamma mia, Twist, Charleston a mnoho dalšího. Přijďte si zatančit pro radost a načerpat novou pozitivní energii.

středa 03. 06. | 20:00
60 minut

Tereza Kopecká
Tereza Kopecká
2 990 Kč

1 495 Kč

Retro dance: Začátečníci + Mírně pokročilí O kurzu

Retro dance

Lekce Retro dance nabízí ty nejlepší taneční styly od 20.–80. let minulého století. Co lekce, to jiný rok. Co lekce, to jiný tanec a krátká variace.

Co nikdy nezestárne, i když je to retro?

Flash dance, Footloose, Mamma mia, Twist, Charleston a mnoho dalšího. Přijďte si zatančit pro radost a načerpat novou pozitivní energii.

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty. Kdo nechce tančit bosky nebo v ponožkách, může zvolit měkké taneční boty jazzovky. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou - budeme se hodně pohybovat.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Tereza Kopecká

Tereza Kopecká

Podupáváte-li si nohou kdykoliv slyšíte hudbu, klepete prsty o stůl do rytmu nebo se jen vždy ohromeně díváte na staré filmy s Fredem Astairem a říkáte si, taky bych se to jednou chtěla naučit. Step je láska na celý život. Stejně jako jsem mu podlehla já a věnuji se mu již od svých osmi let, můžete kouzlu stepu propadnout i vy. Výhoda tohoto tance…

Více na profilu lektora