Centrum Tance logo
Contemporary fusion

Contemporary fusion

(MP77436, pravidelný kurz, začátek: 4. 4. 2022, konec: 27. 6. 2022)

Moje lekce jsou zaměřeny na taneční styl Contemporary fusion, což znamená kombinování pohybového slovníku baletu, moderního tance, street dance a contemporary, které se v rámci lekce spojí do variace za cílem vyjádření muzikality moderní taneční hudby. Contemporary fusion umožňuje tanečníkům poznat limity a možnosti svého těla,… (pokračování níže)

pondělí 30. 05. | 17:30
75 minut

Žaneta Muchová
Žaneta Muchová
3 230 Kč

1 346 Kč

Contemporary fusion O kurzu

Moje lekce jsou zaměřeny na taneční styl Contemporary fusion, což znamená kombinování pohybového slovníku baletu, moderního tance, street dance a contemporary, které se v rámci lekce spojí do variace za cílem vyjádření muzikality moderní taneční hudby. Contemporary fusion umožňuje tanečníkům poznat limity a možnosti svého těla, rozvíjet jejich všestrannost a propojit mysl a tělo skrze ztvárnění myšlenek a pocitů. Zároveň se jedná o prostředek uvolnění celého těla. 

Lekce bude probíhat nejprve zahřátím, protažením, představením technik moderního tance, což vždy završíme krátkou variací na současnou hudbu.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty. Kdo nechce tančit bosky nebo v ponožkách, může zvolit měkké taneční boty jazzovky. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou - budeme se hodně pohybovat.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Žaneta Muchová

Žaneta Muchová

Žaneta působí v taneční skupině Motus Třebíč jako choreografka a vedoucí. V Centru Tance učí styl contemporary fusion. Moje lekce jsou zaměřeny na taneční styl contemporary fusion, což znamená kombinování pohybového slovníku baletu, moderního tance, street dance a contemporary, které se v rámci lekce spojí do variace za cílem vyjádření muzikality…

Více na profilu lektora