<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Párové společenské tance: Mírně pokročilí a výše

event pondělí 27. 05. | 19:00
60 minut

Lucie Hebedová Josef Houser
Lucie Hebedová, Josef Houser
1 680 Kč

525

Párové společenské tance: Mírně pokročilí a výše

O kurzu

Zdokonalte se v umění společenského tance, vypilujte techniku, naučte se nové kroky a variace. 
Kurz se věnuje latinskoamerickým i standardním tancům.

Naučíme se tance jako chacha, rumba, jive, waltz, tango, quickstep, valčík, polka, samba, blues a třeba i další.

Cena kurzu je za jednotlivce! 
Tanečnice a tanečníci se přihlašují každý sám za sebe. Do poznámky u přihlášky prosíme uveďte, kdo je váš taneční partner.

Become the king of the dance floor, learn and improve your social dance skills, improve your dance leadership techniques, learn new footwork and variations.
The course will be devoted to Latin-American and standard dances: cha-cha,rumba,jive waltz,tango,quickstep,waltz, polka, samba, blues and some others.
The lecture will start with short stretching of the whole body.

Course prices for individuals! Male and female dancers are enrolled separately. Please note in the application form the name of your dance-partner.

Latin dance

Latinskoamerické tance jsou smyslné a krásné. Základem úspěchu je uvolnit se v bocích. Správnou techniku tanců u nás učí profesionální tanečníci, choreografové a lektoři, kteří vítají, pokud jejich žáci nenavštívili povinné taneční.

  • Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe + salsa
  • Většina kurzů a lekcí je určena pro sólové tanečnice a tanečníky
  • Na lekcích vítáme ženy i muže, kteří se chtějí naučit tančit, správnou techniku, body moving, ladné paže 

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhlalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lucie Hebedová

Lucie Hebedová

Vzkaz pro klienty Krásný den přeji a tímto bych vás chtěla pozvat na své kurzy, něco nového se naučit, pobavit se a užít si radost z pohybu. Moje jméno je Lucie Hebedová a narodila jsem se 3. 9. 1982 v Brně. Tanec je součástí mé bytosti a ráda vám předám vše co dovedu. Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce Posledním stylem,…

Více na profilu lektora
Josef Houser

Josef Houser

Vzkaz pro klienty Dobrý den všem, jsem Pepa Houser a rád vás všechny uvidím na svých lekcích. Tanec je součástí našeho života od nepaměti. Pojďme se tedy něco málo naučit i my... Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce - od 2010 - swing a příbuzné tance, zejména na taneční scéně v Brně - 2003 - 2006 - Flamenco pod vedením…

Více na profilu lektora